05.03 Rokitno k./Lubartowa Koncert, Rokitno, wstęp wolny, godz. 15.30
11.03 Nowa Wola k./Grabowa nad Pilicą Koncert w ramach obchodów “Dnia Kobiet”, Nowa Wola, godz. 15.00
8.05 Aix-en-Provence (Francja) Teatr Theatre d’Aix, godz. 20.30
27.05 Kanopėnai k./ Viduklės (Litwa) VI Międzynarodowy Festiwal Folkloru “Aš padainuosiu dainų dainelę”
25.06 Pysznica “X Królewski Jarmark – Pysznica 2017”, godz. 16.00
9.07 Wojciechów XXIII Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie Wojciechów 2017, godz. 17.30
22.07 Sułomino Western Piknik, godz. 15.30
4.08 Lublin Most Kultury, godz. 21.00
15.08 Skrobów Mała Rokiczanka, Dożynki Gminne, godz. 14.30
20.08 Stanisławice k./ Kozienic Scena Plenerowa, Stanisławice, godz. 14.00
27.08 Biszcza Scena przy Zalewie Biszcza, godz. 19.00
03.09 Puchaczów Park w Puchaczowie, godz. 17.00
 18.11  Lublin Cecylianka, Aula MSD w Lublinie,  ul. Wyszyńskiego 6, godz. 20.00, wstęp wolny
06.02 Lublin Koncert na XXII Charytatywnym Balu Młodych “Błogosławieni … roztańczeni”, Hala MOSiR Lublin, godz. 20.00
06.03 Firlej Dzień Kobiet, Hala Sportowa przy ZS w Firleju, ul. Partyzancka 23, godz. 17.00
01.05 Kowal Jarmark Kazimierzowski, Centrum Społeczno-Kulturalne, ul. Kazimierza Wielkiego, godz. 17.00
25.06 Stare Załubice “Wianki 2016”, Stare Załubice nad rzeką Rządzą, godz. 20.00
26.06 Jarocin “Noc Sobótkowa w Jarocinie”,woj. podkarpackie, scena nad zalewem, godz. 18.00
14.08 Skrobów Dożynki, godz. 18.00
21.08 Staszów „Dzień chleba”, Park Rekreacyjno-Sportowy „Zalew nad Czarną”, godz. 15.00
28.08 Piaski Dożynki Powiatowe, ul. A. Mickiewicza 2, godz. 18.00
01.10 Brzustów k./ Inowłodza XII Powiatowe Święto Ziemniaka w Brzustowie, godz. 19.00
05.09 Lublin Europejski Festiwal Smaku, Plac po Farze godz. 20.00
30.08 Będzin “V Będzińska Biesiada Smaków”, godz. 18.00
02.08 Basznia Dolna “Festiwal Kultur i Kresowego Jadła”, Kresowa Osada, godz. 16.00
28.06 Gorzyce “Dni Gorzyc”, Stadion GOSiR, godz. 19.00
14.06 Opole Lubelskie III Święto Produktu Lokalnego, Amfiteatr Park Miejski, godz. 17.00
23.05 Urszulin “Festiwal Przyrody”, godz. 15.00
21.03 Lubartów Dzień Dawcy Szpiku, Sala Widowiskowa, ul. Cicha 6, godz. 14.00
25.01 Lublin

Koncert charytatywny “Dla Jasia”, Aula Collegium Maius UM, ul. Jaczewskiego 4, godz. 18.00

14.09 Niemce Dożynki Wojewódzkie, godz. 15.00
07.09 Lubartów Dożynki Powiatowe “Mała Rokiczanka”
31.08 Serniki Dożynki Gminne, godz. 18.00
31.08 Ciechanki Łęczyńskie Dożynki Łęczyńskie, godz. 14.00
24.08 Domaszno Dożynki Gminne, godz. 18.00
23.08 Orchówek k/Włodawy Jarmark Folklorystyczny” Moje Małe Pogranicze”, Błonie w Orchówku godz. 20.00
03.08 Pawłów k/Rejowca Fabrycznego XIII Jarmark Pawłowski “Ginące zawody”, godz. 14.00
06.07 Siedliszczki k/Piask Obchody 50-lecia powstania OSP w Siedliszczkach, godz. 18.00
22.06 Jedlińsk k/Radomia “Sobótka” w Jedlińsku, ul. Warszawska 1, godz. 19:00
15.06 Lublin “XVI Lubelskie Święto Chleba”, Plac Zamkowy, godz. 18.30
18.05 Lubartów Festyn Rodzinny. “Wojewódzkie Święto Ludowe”, Dziedziniec przed Pałacem, godz. 17.15
11.05 Zawieprzyce “Wokół Victorii Wiedeńskiej. VII Historyczna Majówka w Zawieprzycach, godz. 19.00
20.04 Polsat News Rozmowy o Tradycji z zespołem Rokiczanka, Polsat News “Na żywo” z Rokitna,

godz. 8.00-10.00

19.03 Dzień Dobry TVN Zespół Rokiczanka w Dzień Dobry TVN, godz. 10.50
01.02 Lublin “XXI Bal Charytatywny”, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego, godz. 21.00
29.12 Przemyśl „Świąteczne prezentacje folkloru lubelszczyzny 2012”, Centrum Kulturalne w Przemyślu, ul. Konarskiego 9, godz. 18.00
24.12 Polsat News Przygotowania wigilijne z zespołem Rokiczanka, Polsat News „Na żywo” z Rokitna, godz. 8.40
06.10 Skrobów VI Spotkanie Osób Starszych, Szkoła Podstawowa, godz. 14:00
15.09 Pagojukai Litwa – Pagojukai, godz. 15:00
09.09 Serniki Dożynki Powiatowe
15.07 Rokitno „Mała Rokiczanka” na Pikniku z Książką w Rokitnie, godz. 15.00
05.07 Stary Tartak Audycja Radiowa „Leśne Lato”, Radio Lublin 102,2 FM, „Na żywo” z Kwatery Myśliwskiej „Stary Tartak”, godz. 12.00
24.06 Piaski Festiwal Flaków 2012, ul. Adama Mickiewicza 2, godz. 17.00
10.06 Lubartów XIX Muzykowanie Na Ludową Nutę, Amfiteatr Miejski, ul. Parkowa, godz. 17.00
03.06 Warszawa XVII Warszawski Turniej Rycerski o Szablę Króla Zygmunta III Wazy, Park Bródnowski, godz. 14.00
02.06 Lublin Noc Kultury, Stare Miasto, godz. 21.00
24.04 Lubartów Zespół Szkół nr 2, ul. Chopina 6, godz. 12.00
21.04 Lublin Targi Turystyczne, ul. Dworcowa 11, godz. 14.00
10.11 Dom Kultury w Ustce, ul. Kosynierów 19, godz. 18.00
13.10 Plac przy Ratuszu, godz. 16.00
15.09 Puznówka k/Garwolina Dożynki Gminy Pilawa, Teren przy Szkole Podstawowej, godz.16.30
08.09 Abramów „Mała Rokiczanka” na Dożynkach Powiatowych, godz. 15.00
25.08 Rytwiany Stadion Sportowy w Rytwianach, ul. Staszowska, godz. 20.00
11.08 Skrobów Festyn Rodzinny w Skrobowie
01.07 Janowiec nad Wisłą Zamek w Janowcu, godz. 15.00
23.06 Lublin „Noc Św. Jana w Skansenie”, Muzeum Wsi Lubelskiej, Al. Warszawska 96, godz. 21.00
09.06 Łucka Odpust św. Antoniego, godz. 15.30
02.06 Puchaczów „Dni Kultury Puchaczowskiej”, Park w Puchaczowie, godz. 13.00
28.04 Radzyń Podlaski Koncert charytatywny wspierający Radzyńskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt „Podaj Łapę”, sala kina „Oranżeria”, godz. 17.00
07.02 Ludwin „Spotkanie z kulturą i tradycją” , Hala sportowo-widowiskowa, Ludwin-Kolonia 20A, godz. 16.00