Skip to content

Wybierz język:

  • angielski
  • polski

Księga gości

book Księga gości

 
 
 
 
 
 
450 wpisów.
%name Księga gościRob Z
Witam Was serdecznie kochany Zespole Rokiczanka!

Wasza muzka jest anielska i potrafi uskrzydlić najbardziej drewnianego osobnika. Wasze zacięcie i pozytywne zakręcienie ludowe niesie ogien Polskiej siły jaka posiadamy.
Dziękuję jeszcze raz, jestem pełen uznania dla Waszej ciężkiej i profesjonalnej muzycznej drogi.
%name Księga gościIvan
Pozdrav, drage sestre i braty Polaki, Slovjani!
Dnes ja jesm čuti vašy piesmu "W Moim Ogredecku", i ja jesm stao u neverovanju da vo Hrvatiji ima piesma ravna kak kod vas, a ime je "Ja Se Konja Bojim"! Ale vaša verzija jest mnogo lepšeja od hrvatske, glas jest kristalni kod prekrasive devčine ktora pieva. I tak, sad jesm od rakije i dobre muzike pijany, a vo prekrasivu devčinu zaljubovljeni! Imaje li ješče pesmi, ktore su sličny i Polakima i Hrvatima? Ak byste bity dragi, i ako znaty, prosim poslajte mne na email ime od takovih piesmi. I ja jesm muzikant, i ljubam čto možem znati takove piesme, i želam jih takože kak i vi snimati i imeti YT kanal za vse Slovjane. Nadajem se da me rozumite nečto, koristam Medžuslovjansky jezik, ktory me jest naučiti vaš Polak, Michal Swat!
Sretni i veseli bili, dragy našy!
%name Księga gościLelan Gimnick
Here in Wisconsin, USA, we love polka at our festivals. I love your YouTube videos! Please keep bringing us great music and good times.
%name Księga gościMarcin Lisica
Wielkie serdeczności za muzykę Buziaki i uściski
%name Księga gościGrzegorz Horoszko
Jesteście niesamowici. Zdecydowanie za mało koncertujecie.

Sukcesów życzę.
%name Księga gościEvil
Bardzo przyjemnie się słucha, niewątpliwie wpłynęliście na mój gust muzyczny i to że zostało to zacięcie do folkloru. Dzięki i trzymajcie poziom!
%name Księga gościJosé Carlos López Murciano
Me encantan vuestras canciones. Una de las razones que me llevaron a estudiar polaco fue la posibilidad de entender lo que cantáis. Mi canción favorita, sin duda Lipka. Gracias por cantar para todos.

Kocham twoje piosenki. Zacząłem uczyć się języka polskiego, żeby zrozumieć te wspaniałe piosenki. Moją ulubioną piosenką jest bez wątpienia Lipka. Dziękuję za śpiew dla wszystkich i pozdrawiam z Hiszpanii.
%name Księga gościDominik
Pięknie słucha się waszych piosenek ,Chętnie zapraszamy waszą grupę na Kadzidlańską kurpiowszczyznę zagrać dla nas koncert .
%name Księga gościJaro
Kiedy przyjedziecie na Śląsk?? serdecznie proszę, zagrajcie koncert w Kato
%name Księga gościWojciech Adamski
Jesteście fantastyczni. Śpiewacie przepięknie. Wasi Muzycy są Wspaniali, a Akustyk Genialny. Bywam na koncertach, ale tak doskonałe zestrojenie muzyki ze śpiewem spotyka się naprawdę rzadko. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam z Łęcznej.
%name Księga gościGrzegorz Gmyz
Wspaniały energetyczny koncert w Zadybiu Starym. Byłem z dwiema Ukrainkami, które pokochały Was już od pierwszych nutek tak działacie na publikę. Jeszcze wielu lat sukcesów Wam życzę i sobie też.
%name Księga gościLilija
Twoja muzyka jest taka piękna! Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła śpiewać twoje piosenki moim dzieciom. 💕🇵🇱
%name Księga gościPiotr
Pozdrawiam bardzo serdecznie, dopiero dziś Was znalazłem, bardzo podobają mi się Wasze teledyski i śpiew i muzyka. Brawo. Jesteście wielcy. Byłbym skłonny iść na koncert gdybyście byli w okolicach Piły, Złotowa. Pozdrawiam. Piotr
%name Księga gościGrzecho
I dopiero teraz na was trafiłem!? Jejku jak mi się podobacie, respirator na moje serducho!. Wyciskacie łzy radości 🙂 Zdrówka, radości, sukcesów życzę i błagam, nie "unowocześniajcie" się! Gorąco pozdrawiam.
%name Księga gościZoran
Добар бенд, поздрав.
%name Księga gościDUDACZYK François
Un immense plaisir de vous suivre sur You Tube.
Nous sommes un groupe Folklorique d'expression Polonaise de Wittelsheim en Alsace et nous allons fêter nos 75 ans en 2024
Nous avons dansez près de chez vous en 1974 à Lublin en 1977 à Biala Podlaska lors des festivals de danse de Rzesow
Toute mes amitiés Zespol : Orzel- Bialy ( Aigle-Blanc)
%name Księga gościHenryk
Witam czy planujecie jakiś koncert w województwie Małopolskim?.Nie mogę się doczekać aby móc posłuchać Was na żywo :).
%name Księga gościGość
Czekamy na koncerty kochani 💕
%name Księga gościBASIA
Uwielbiam Was sluchac i dziekuje za tak piekne utwory. Ucze w Polskiej szkole im. M. Kopernika w Mississauga i czesto puszczam wasze utory dla moich drugoklasistow. Pozdrawiam serdecznie z Tornoto, Kanada!!!
%name Księga gościleszek okolice Sokołowa Podlaskiego
pozdrawiam z okolic Sokołowa Podlaskiego,uwielbiam Was słuchać,na nowo odkryłem polską muzykę ludową.Pozdrawiam.
%name Księga gościNazgules
może gdzieś kiedyś górny Śląsk odwiedzicie ? :p
%name Księga gościОлег
Дивовижна РОКІЧАНКА!!! Слухаю, насолоджуюсь. Прекрасні пісні, вродливі співачки з чарівними голосами. Люблю вас!
Niesamowity ROKICZANKA!!! Słucham, lubię. Piękne piosenki, piękni śpiewacy z uroczymi głosami. Kocham Cię!
%name Księga gościОлег
Дивовижна РОКІЧАНКА!!! Слухаю, насолоджуюсь. Прекрасні пісні, вродливі співачки з чарівними голосами. Люблю вас!
Niesamowity ROKICZANKA!!! Słucham, lubię. Piękne piosenki, piękni śpiewacy z uroczymi głosami. Kocham Cię!
%name Księga gościОлег
Дивовижна РОКІЧАНКА!!! Слухаю, насолоджуюсь. Прекрасні пісні, вродливі співачки з чарівними голосами. Люблю вас!
Niesamowity ROKICZANKA!!! Słucham, lubię. Piękne piosenki, piękni śpiewacy z uroczymi głosami. Kocham Cię!
%name Księga gościОлег
Дивовижна РОКІЧАНКА!!! Слухаю, насолоджуюсь. Прекрасні пісні, вродливі співачки з чарівними голосами. Люблю вас!
%name Księga gościvolt
Byłem na koncercie w Chełmie, a był to chyba rok 2019. Czekam na nowe zapowiedzi. Pandemia minie, pewnie latem znów będę.
%name Księga gościLeszek Andrzej KAWKA
Moi rodzice pochodzą z Ostrówka pod Lubartowem, tak że bliski jest mi folklor lubelski. Pamiętam jak kosiliśmy siano na łąkach nad rzeką Wieprz. Pozdrawiam!
%name Księga gościMagdalena
Moja wnuczka uwielbia piosenki ludowe w Waszym wykonaniu! Ma dopiero 2 latka, a od dawna już mówi: "To i ola, tak? To i ola! " Wtedy włączam jej Waszą piosenkę i tańczymy, tańczymy! Sama śpiewa już "Nie chce, nie napoje, bo się kunia boję" 😀 Dziękuję, gratuluję i czekam na więcej!
%name Księga gościDużo zdrowia i radości w dalszej twórczości
Słuchamy Was z córkami niemal codziennie. Tylko nie zatrzymujcie się i koncertujcie z kolejnym pokoleniem. Jest nam niezmiernie miło Was oglądać i słuchać. Za każdym razem odkrywamy coś nowego dla siebie. Córki są muzycznie edukowane i same odkrywają konieczność i potrzeby tworzenia dla innych, dzięki Wam.
Ściskamy mocno w tych trudnych czasach,
Kasia (Pałuki) i Marek (Kaszuby) z Olgą i Niną. Toruń, 10.12.2021r.
%name Księga gościАлексей
В Ваш язык можно влюбиться благодаря Вашим песням. Привет из России. Продолжайте. Узнал о вас из YouTube, красивое видео и звонкие чистые голоса.
%name Księga gościBodó Béla
Nagyon tetszik a zenétek nagyon dallamos és nagyon jók a videó klippek. Minden elismerésem!
%name Księga gościDariusz
Wspaniałe ! Znakomite. Gdy dzień rozpocznę od wysłuchania jednego z utworów wykonanych przez Państwa Zespół to z reguły jest on bardzo udany. Oglądając Państwa prezentacje (na razie tylko w internecie) jestem przekonany ,że nasza kultura nie zaginie w zalewie "półproduktów" wciskanych nam na siłę.Mam nadzieję ,że będę miał możliwość obejrzenia Państwa koncertu na "żywo".
Z wyrazami szacunku Dariusz Zieliński
P.S
I napisze jeszcze tak... Panie Prezesie Kurski, samorządowcy do roboty , mamy takie perełki jak zespół "Rokiczanka" trzeba to wykorzystać dla nas wszystkich.
%name Księga gościDariusz
Takich projektów muzycznych zrobionych profesjonalnie przy wykonawstwie na żywo, z zachowaniem stylistyki, klimatu oraz otoczki stosownej garderoby potrzeba jest w naszym kraju.Mamy piękną muzykę narodową, którą w taki właśnie sposób należy propagować tak we własnym podwórku, jak też na pieleszach międzynarodowych.Niech czerpie inspirację młodzież, uczy się gry na instrumentach oraz śpiewu i do dzieła wyszukując takie perełki jak też tworząc nową generację muzyki folk.
%name Księga gościChristian
Auch Deutsche finden polnischen Folklore super! 😃 Wir verbringen unseren Urlaub in Ustka im September dieses Jahr. Wenn Rokiczanka in der Nähe zufälliger Weise ein Konzert spielt, sind meine Frau und meine Kinder dabei. Ihr macht tolle Musik. Meinen Respekt!

Liebe Grüße
Christian
%name Księga gościZbigniew
Wspaniałe aranże, wspaniałe wokale, cóż więcej trzeba - w moim ogródecku, lipka ... czapki z głów - pozdrawiam.
%name Księga gościKrzysztof
Jesteście niesamowici ! Dostarczacie mnóstwa wrażeń.
Nie wiem dlaczego, ale przy Waszych piosenkach łza szczęścia kręci się w oku !!!
%name Księga gościMaximilian S
Dear Rokiczanka, I just found you on Youtube a few days ago and I am very glad that there are still some really beautiful songs out there.
Yours is the kind of music that should be in the charts instead of all the modern crap.
Thank you very much not only for the music but also for keeping your polish traditions alive.
Patriotic greetings from Germany.
%name Księga gościPino Laria
You are my favorite folk group in the world. In particular, I love Kasia Bystrzycka's gorgeous violin, Kasia Mazurek's very sweet voice and Damian's dynamic clarinet! Congratulations and thank you for your great music ..! 💖💖💖💖
%name Księga gościМихаил
Всегда слушаю "Рокичанку" и не могу оторваться. Это какая-то вершина. И поляком себя сразу ощущаю. И язык польский учить хочется. Такого бережного и трепетного отношения к народной музыке и культуре нигде не встречал. Всякий раз жду выхода новых песен или хоть=я бы каких-нибудь новостей об ансамбле. Спасибо Вам огромное за Ваше важное дело и столь серьёзный подход к фольклору от меня и всей моей семьи.
%name Księga gościJ. Loboda
I am Polish-Canadian. Beautiful music, and the videos are a wonderful compliment to the music. I find that the videos not only promote the music, but are also great learning tools that teach and promote polish traditional dance, heritage, and customs. Please keep producing the wonderful music and amazing videos.
%name Księga gościPawel
Świetna muzyka, bardzo świeża i aż chce się słuchać.
%name Księga gościŁukasz
Wspaniałe artystki, wspaniałe głosy, najlepszy towar na eksport!
Pozdrawiam cały zespół!
%name Księga gościStudium Kultury i Języka Polskiego dla Obcokrajowców UMK
Pięknie wyśpiewana przez Państwa kolęda dotarła dzisiaj do studentów w Chinach i Japonii 🙂 Dziękujemy za glottodydaktyczną inspirację.
Trafiliśmy tu przypadkiem, a zostaniemy już na długo...
Z pozdrowieniami z Torunia
Zespół SKJPO
%name Księga gościKrzysztof
Witam Was kochani. Chcę bardzo podziękować za państwa twórczość, za piękne kolędy i za cudowne regionalne piosenki. Dla Was warto żyć i poświęcać wszystkie wolne chwile przeznaczone na kulturę. Pragnę by te Święta Bożego Narodzenia, były dla Was wspaniałym darem miłości od Pana naszego, by Wam się darzyło i zdrowia dużo było. Szczęść Boże.🎄
%name Księga gościRafał
Witam. Jestem z Łowicza i nie ukrywam, że z ogromną przyjemnością wysłuchał bym w Waszym wykonaniu naszego szlagieru Łowickie Chlopoki...
Pozdrawiam...
%name Księga gościJanusz Duzinkiewicz
For years, Rokiczanka, was by far the best folk music group in Poland. The music was melodic, fresh yet authentic sounding. The videos were beautiful. We looked forward to each new creation.

But then something happened. A new clarinet player introduced a jazz element that made beautiful Polish folk songs sung by beautiful Polish people into something monstrous, grotesque. As we listen to the wonderful melodies, the clarinet soloist suddenly inject jazz or parody of jazz completely spoiling the performance.

Rokiczanka used to be the best Polish folk music group. Hopefully, it will be the best again in the future. But right now it is a tragic mistake.
%name Księga gościTomasz
Mili Państwo, znalazłem Was przypadkiem na YT, ale teraz czekam na następne piosenki. Jesteście dla mnie odkryciem. Dziękuję za Waszą muzykę.
%name Księga gościBogdan
Coś wspaniałego - piękne głosy, kapitalne aranżacje i doskonała muzyka. Muszę koniecznie zobaczyć Państwa na żywo. Najserdeczniejsze pozdrowienia
%name Księga gościФедор
Bravo slowiane! Wszystko dobrze!
%name Księga gościMatt Merta
Jak tam from Hamtramck, Michigan USA! Your music sounds wonderful! Your "About Us" page does not give any names to the performers. I would be interested in communicating with the two violin players of the group. I currently write for Fiddler Magazine (www.fiddle.com) and could perhaps include them in an article. Feel free to contact me back at the provided email address. Na zdrowie!
%name Księga gościMarian
Молодці, дуже гарно співаєте, супер)))
%name Księga gościDanda
Dobrý den, chtěl bych Vám popřát tak moc radosti a štěstí, které dáváte i Vy mně svoji hudbou. S poděkováním Vám přeji překrásné dnešky i zítřky.
%name Księga gościJurek
Sliczne to wasze spiewanie, piekne dziewczyny i ten entuzjazm slyszalny we wszystkich wykonaniach. Dziekuje z calego serca.
%name Księga gościKrzysztof
KONCERTY KONCERTY KONCERT - KKKKIIIIIEEEEEDDDYYYY.
%name Księga gościMonika
Super wykonanie, słucham i oglądam Was z przyjemnością i ciekawością. Dziękuję,
%name Księga gościDariusz
Meszkałem 18 lat za granicą, i pracowałem jako muzyk i dźwiękowiec. Przez przypadek znalazłem Wasze nagrania w YouTube. Jesteście wielcy, spokojnie można stwierdzić, że kontynuujecie wspaniałą robotę Miry Zimińskiej i Ryszard Sygietyński (założyciele i prowadzący "Mazowsza"). Nie wiem, jak ma na imię wokalistka śpiewająca "Lipkę" i "W moim ogródecku", ale zakochałem się w jej głosie. Dziewczyno, masz talent jak stąd na Księżyc, nie zmieniaj tego. Pozdrawiam cały zespół, zwłaszcza akordeonistów (sam nim jestem z wykształcenia). Dariusz M.
%name Księga gościMaja
Rokiczanka to mój ulubiony zespół. Wasze piosenki są wspaniałe. To piękne ,że promujecie piękną, polską kulturę ludową. Kocham wszystkie Wasze piosenki, a moja ulubione to " Wyszłabym za dziada" i "Furmani".
Kocham Was i pozdrawiam.
%name Księga gościSławek
Kochani, jesteście wspaniali. Wokal dziewczyn wyciskający łzy wzruszenia i podziwu, podkład muzyczny dopracowany do perfekcji- więc ogólnie brakuje słów bym mógł opisać co czuję słuchając Waszego wykonania. Wszystkiego najlepszego dla całego zespołu, i mam nadzieję, że kiedyś zagracie w Rawie Mazowieckiej. Pozdrawiam.
%name Księga gościMarek
Paulina, co za głos. Tudzież aparycja. Kochani, wygrywacie w cuglach Eurowizję. Dzięki, dzięki, że jesteście. Pozdrawiam serdecznie.
%name Księga gościИван В.
Великолепный коллектив с восхитительным вокалом Паулины. Творческих успехов и процветания вашему творческому союзу!
%name Księga gościHenryk
Przez przypadek znalazłem bardzo ciekawy niemiecki cytat dotyczący muzyki, lub śpiewu, brzmi on; „Ein guter song bewegt entweder deinen arsch oder dein herz“. Tłumacząc na język polski brzmi on; „Dobra piosenka poruszy twój tyłek lub serce”. Jest on jak najbardziej adekwatny do Waszego repertuaru i muzycznego stylu grania. Zresztą widać w pełni usatysfakcjonowanych słuchaczy Waszej muzyki i śpiewu. Brakuje mi słów aby wyrazić mój podziw temu panu tak mistrzowskiego grania na tym klarnecie, głębokie ukłony. Bez przesady, ale granie na tym klarnecie funkcjonuje jak rozrusznik serca. Melodyjność tych utworów jak; Lipka, Gronicek, W moim ogródecku lub też Wyszłabym za dziada, czy inne, to nawet w ciężkim przypadku Alzheimera pozostaną u każdego na długo w pamięci. Jest jeszcze coś bardzo ważnego w Waszym graniu. W mojej skromnej opini Wasze granie znajdzie, o ile już nie znalazło, rezonans u młodej generacji, i napewno bedzie miało u nich wpływ do większego zainteresowania, a może i nawet zakochania się w polskim folklorze i muzyce ludowej. Gratulacje i ukłony dla całego zespołu „Rokiczanki“.
%name Księga gościHenryk
https://www.visualstatements.net/visuals/visualstatements/ein-guter-song-bewegt-entweder-deinen-arsch-oder-dein-herz-2/?sCat=24
Przez przypadek znalazłem bardzo ciekawy niemiecki cytat dotyczący muzyki, lub śpiewu, brzmi on; „Ein guter song bewegt entweder deinen arsch oder dein herz“. Tłumacząc na język polski brzmi on; „Dobra piosenka poruszy twój tyłek lub serce”. Jest on jak najbardziej adekwatny do Waszego repertuaru i muzycznego stylu grania. Zresztą widać w pełni usatysfakcjonowanych słuchaczy Waszej muzyki i śpiewu. Brakuje mi słów aby wyrazić mój podziw temu panu tak mistrzowskiego grania na tym klarnecie, głębokie ukłony. Bez przesady, ale granie na tym klarnecie funkcjonuje jak rozrusznik serca. Melodyjność tych utworów jak; Lipka, Gronicek, W moim ogródecku lub też Wyszłabym za dziada, czy inne, to nawet w ciężkim przypadku Alzheimera pozostaną u każdego na długo w pamięci. Jest jeszcze coś bardzo ważnego w Waszym graniu. W mojej skromnej opini Wasze granie znajdzie, o ile już nie znalazło, rezonans u młodej generacji, i napewno bedzie miało u nich wpływ do większego zainteresowania, a może i nawet zakochania się w polskim folklorze i muzyce ludowej. Gratulacje i ukłony dla całego zespołu „Rokiczanki“.
%name Księga gościWitek
Wspaniałe! I jeszcze te dziewczyny.... zawrót głowy
%name Księga gościMarcin
Piękna muzyka. Aż nóżka sama się rusza do tańca. Aż lepiej na sercu się robi jak się słucha :-)pozdrawiam
%name Księga gościArseniusz
Dzień dobry! Jestem pochodzenia rosyjskiego; uczę się polskiego i często słucham muzykę polskich artystów. Rad byłem, kiedy po raz pierwszy odkryłem muzykę "Rokiczanki" jeden rok temu; znalazłem bowiem wiele piosenek, które mi się spodobały, chociaż niezbyt często znajduję upodobanie w muzyce ludowej, jakiegokolwiek byłaby pochodzenia. Zdecydowałem jednak tu napisać nie dlatego, by powiedzieć o wartości waszej muzyki, — wszak nie potrzebują ode mnie komplementów ci, którzy mogą stale słuchać komplementy innych ludzi, — lecz dlatego, by zrobić pewnego rodzaju zarzut; albowiem zarzuty są użyteczne, jako że pomagają zostać lepszym. Problem zaś polega na tym, że naprawdę "nowe brzmienie muzyki ludowej zyskuje coraz większą popularność fanów nie tylko w kraju, ale i za granicą", jak już sami o sobie powiedzieliście. Powinno to oznaczać, że muzyka "Rokiczanki" podoba się również obcokrajowcom, którzy nie znają języka polskiego. Tacy zaś chcieliby może przeczytać teksty waszych wspaniałych piosenek, aby rozumieć dokładnie, o czym się śpiewa; ponieważ trudno znaleźć upodobanie w tym, czego nie rozumiesz. Niemożliwym jednakże okazuje się znalezienie niektórych waszych tekstów; w jakiż tedy sposób miłośnik "Rokiczanki", nie znając polskiego, może zrozumieć temat piosenki? Trzeba więc publikować tekst piosenki pod wideo, albo dodawać do wideo napisy, albo też stworzyć tutaj — na waszej stronie internetowej — dodatkowy rozdział, gdzie można byłoby zobaczyć teksty wszystkich piosenek. (Tak postępują liczni artyści, swoją drogą.) Bardzo byłoby to pomocne miłośnikom waszej muzyki. Wszak niektórzy Polacy również chcieliby zobaczyć tekst piosenki, którą słuchają, ponieważ trudno czasem zrozumieć pewne wyrazy nawet wtedy, kiedy słuchasz jakąś piosenkę w języku ojczystym.
%name Księga gościYanoosh
Że ja Was dopiero od kilku miesięcy odkryłem to wsyd. Jesteście tym czym zawsze porządna muzyka powinna brzmieć. Życzę Wam sukcesów na miarę waszej muzyki i talentu!
%name Księga gościJustyna
__ __
/ \/ \
\ /
\ /
\ /
\ /
%name Księga gościKrzysztof
Kochani! Jesteście wspaniali! Uczta dla ucha!
%name Księga gościGRZEGORZ
Witam serdecznie,podobnie jak wiele osób przypadkiem wpadłem na Waszą muzykę no ale zgadzam się z poprzednikami NIE MA LEPSZEGO ZESPOŁU PODKREŚLAJĄCEGO POLSKOŚĆ.TELEDYSKI ZE SCENAMI SKANSENU MISTRZOSTWO.TAK TRZYMAJCIE.POZDRAWIAM Z KOZIENIC NIEDALEKO NA LUBELSZCZYZNĘ WIĘC DO ZOBACZENIA NA KONCERTACH.
%name Księga gościjan
Gdybym za moich młodych lat szukał żony to w lubelskie bym pojechał. A na poważnie to wreszcie gracie i śpiewacie naprawdę chyba lepiej niż Mazowsze. A klarnecista w Gronicku jest obłędny.
%name Księga gościMaciek
Prawdziwa kwintesencja polskości...Kocham, kocham.
Słucham was codziennie. Ta naturalność i skromność urzekła mnie.
%name Księga gościEla
w tamtym roku zakochałam się w "Pastorałce od serca do ucha"a teraz odkryłam inne piosenki i są super 🙂 Pozdrawiam świątecznie cały zespół 🙂
%name Księga gościPeter Wozniak
I am a Polish-American whose grandparents were from Galicia (and one from Grajewo, up north!) I came across Rokiczanka purely accidentally while "surfing" on YouTube. W moim ogrodeczku captivated me on the first listening...and I am now a permanent fan! Keep up the fabulous work!
%name Księga gościWiesław
Istniejecie już od dawna. Praktycznie trafiłem na Wasze cudowne piosenki nie tak dawno. Teraz żyję tymi piosenkami. Przypomina mi się moja młodość i wzmaga się tęsknota za Ojczyzną. Dziękuję, że jesteście.
%name Księga gościKrzysztof
Jak trafiłem na Wasze utwory? Dzięki 3-letniemu wnukowi który nie wyjdzie do przedszkola bez wysłuchania " Lipki"
Świetnie dobrane głosy, bardzo dobrzy muzycy, Video klipy zrealizowane perfekcyjnie .Jesli lubisz każdą dobra muzyke to słuchanie Rokiczanki zawsze Ci sprawi przyjemność. Szkoda że tak rzadko koncertujecie a z centrum Polski trochę daleko.Grajcie i śpiewajcie dalej dla swojej i naszej przyjemności. Pozdrawiam z Częstochowy.
%name Księga gościOla
Witajcie! Dziękuję, że Jesteście i śpiewacie piękne polskie piosenki, pieśni i kolędy ? Uwielbiam Was słuchać i oglądać. Mam płytki i słucham często bo w ogromie chłamu muzycznego Wy przypominacie nasze polskie tradycje i folklor. Pomyślcie o koncercie w Brzezinach lub w Łodzi ?
%name Księga gościaddept
Odkryłem Was dopiero niecały rok temu i od tego momentu namiętnie słucham. Jesteście perełką w zalewie bylejakości. Być może kiedyś spotkamy się na koncercie (niestety daleko mam do Was). Prosiłbym o jedną, jedyną rzecz: opis składu zespołu na stronie internetowej, z przypisaniem choćby z samych imion (bez nazwisk). Widzę Wasze teledyski, ale nie jestem w stanie powiązać większości twarzy z imionami i to mnie trochę smuci. Pozdrawiam serdecznie i życzę całemu zespołowi by z pasją nadal tworzył.
%name Księga gościMagda
Kiedy Was przenoszę się do naszej Ojczyzny!!! Moje dzieci (7 i 9 lat) słuchają Was z ogromną namiętnością 🙂 serce się raduje! Dziękujemy Wam za wspaniałą muzykę, śpiew I taniec!
Zapraszamy do Irlandii 🙂
%name Księga gościŁukasz
Jesteście Wspaniali.Odkryłem Was przez przypadek(wstyd przyznać) i zakochałem się w Waszej muzyce.Piękne brzmienie,cudowna muzyka i piękne dziewczyny i chłopaki.
Mieszkam w Beskidzie Żywieckim i do tej pory znałem raczej muzykę góralską w różnych formach,ale to Wasza skradła moje i mojej? żony serce.Trzymajcie tak dalej.
Chciałbym spotkać Was na koncercie,może kiedyś się uda.
Pozdrawiamy gorąco
%name Księga gościArkadiusz
Jak dla mnie jesteście jak "Mazowsze" naszych czasów. Samo piękno. Pozdrawiam. Arkadiusz
%name Księga gościИгорь
Zakochałem się w twoim zespole! Nie mam już dość słuchania twoich piosenek, patrzenia na twoje piękne twarze, słuchania twoich cudownych głosów, patrzenia na twoje piękne oczy! Chcę cię zobaczyć na żywo! Ukraina, Odessa, Igor.
%name Księga gościLukas Dudkowski
Hi! Es macht so viel Spaß zu eurer Musik zu trinken und sich an seine Jugend zu erinnern! 🙂 Macht bitte noch viele Jahre weiter! 😉
%name Księga gościНиколай
Случайно попал на Ваш канал в Ютубе... Слушал, не отрываясь, целый день ! Как родниковой воды напился ! Вкусные у Вас песни ! Я в восторге ! СПАСИБО ВАМ !))
%name Księga gościEwa
Zawsze kiedy słucham piosenek w wykonaniu zespołu ,gęba mi się śmieje od ucha do ucha. Opa,opa !!!
%name Księga gościŁukasz Staszewski
Pozdrowienia z Kurpi! Pięknie śpiewacie i tańczycie! Mam wielką przyjemność, gdy was słucham xD
%name Księga gościKrzysiek
Uwielbiam uśmiech Agnieszki śpiewającej "Gronicka". Pozdrawiam zespół Rokiczanka
%name Księga gościVlado
Dobrý deň, veľmi sa mi páči Vaša pesnička Gronicek. Veľmi pekne zaspievaná pieseň. Pizdravujem zo Slovenska.
%name Księga gościRaymond S Komski
When does 2020 concert schedule come out? Will be in Kracow and Zakopane in September.Thank you for all you do. ?
%name Księga gościMarek
Wykonujecie cudowną muzykę! Śpiewacie najpiękniej!
%name Księga gościRobert
Mam wielką nadzieję, że zostaniecie zaproszeni do Nowego Sącza (lub jego najbliższych okolic). Cóż, tak pięknego wykonania dawno nie słyszałem, chociaż wiele "jutjubów" przekopałem. Pozdrowienia dla Pauliny i Pani, która śpiewa Gronicek (live YT).
%name Księga gościjean claude
merci beaucoup , je retrouve mes racines polonaise (maman) du nord pas de calais (france) je vous aime
%name Księga gościElko Schmidt
Jestescze dla mnie naj naj naj lepszie Polski Folkloristyczne Musikalne Grupa

Duzo Respekt od Niemiec

Pozdrowianka aus Deutschland
%name Księga gościROBERT
Wspanialy zespol (kapela, grupa czy co tam chcecie). Mile utaletowane osoby. Dzieki dzieki.... Buziaki z Marsylii mile Was wspominamy !!!!
%name Księga gościTomasz
Znalazłem Was na YouTube i jestem w szoku. Tak dobrego zespołu dawno nie słyszałem. Życzę dalszych sukcesów i wytrwałości w tym projekcie, który doczeka się nie tylko ogólnopolskiej ale i światowej sławy. Wasze koncerty to pełne zawodowstwo i mam nadzieję, że będzie mi dane kiedyś posłuchać piosenek na żywo!
%name Księga gościKonrad
Dziękuję za wspaniały koncert w Boguchwale! To niesamowite, ile radości może dać spotkanie z Wami na żywo. Szacun dla instrumentalistów - to, co wywijacie, zwłaszcza na skrzypcach i klarnecie to folkowe mistrzostwo świata. A dziewczyny tak piękne, że nie mogłem zasnąć 😉
PS. Szczególne pozdrowienia dla Pani Pauliny ♥ Dla mnie głos numer jeden!
%name Księga gościNatalka
Byłam dosłownie przypadkiem na Waszym koncercie....i zostałam OCZAROWANA! Muzyka po prostu piękna, ma w sobie to coś po prostu! Wasza muzyka uśmiechnie każdego człowieka! 🙂
DZIĘKUJEMY za Waszą muzykę! 🙂
%name Księga gościJaroslaw Sokolowski
Cudowne, piekne, muzyka zawodowa, wykonanie fantastyczne, poprzez Wasze wykonanie czuc powiew polskosci i piekna polskiej kultury ludowej, jestem pelen podziwu, Kiedys pracowalem w Zamosciu w zespole ludowym Zamojszczyzna a teraz od wielu lat pracuje w USA w zespole piesni i tanca Wici. moim wielkim marzeniem jest aby mogla polonia w USA podziwiac wasze koncerty. Trzymam kciuki i jestem Waszym wielkim fanem.
%name Księga gościVictor
Hello from the USA. I just found your music when searching for songs of my heritage. Rokiczanka is beautiful and just what I have been looking for. Thank you very much!
%name Księga gościSergiej
Pozdrawiam cię! Czy mógłbyś na swojej stronie zamieścić informacje o swoim nazwisku (kto jest kim) lub opublikować swoje ogólne zdjęcie z podpisami swoich imion. Błagam cię! Jestem twoim fanem z Rosji. z góry dziękuję!
%name Księga gościbogdan
Mieszkam w okolicy Mrągowa.Uwielbiamy waszą muzykę całą rodziną i chętnie posłuchalibyśmy Was na żywo.W tamtym roku byliśmy na waszym koncercie w Brańszczyku.Uwielbia Was nasza 1,5 roczna wnusia Antosia.Tak do 150 km to byśmy się z nią wybrali na Wasz koncert.Pozdrawiam.
%name Księga gościPiotr
a ja na Wasz koncert czekać nie będę, nie ważne że mam do Was pewnie z 500 albo 600 kilometrów, przyjadę na najbliższy koncert w maju tego roku. Wasza muzyka po prostu w duszy gra!
%name Księga gościEwa
Świetny zespół. Zawsze uśmiechnięci. Przyjemnie się na Was patrzy ale jeszcze lepiej słucha. ?
%name Księga gościSylwester
Witam , zwariowałem na punkcie tej muzyki a przede wszystkim Wasz zespół zaszczepi we mnie iskierkę melancholii i tęsknoty za folklorem. Super robota mam nadzieje że uda mi się dojechać na Wasz koncert do Radzynia Podlaskiego .Pozdrawiam
%name Księga gościСергей
Спасибо. "Липка" в Вашем исполнении великолепна! Удачных творческих находок! Ждем-с 🙂
%name Księga gościDorota
Super muzyka!!! Dla mnie, męża i syneczka, który zawsze się uśmiecha jak słyszy te wspaniałe dźwięki na YT, dziękujemy !
%name Księga gościTadeu.sz
Sprawiacie olbrzymią przyjemność Waszym "graniem i śpiewaniem" . Tworzycie muzykę a to płochliwa i grymaśna panna , ta szczególnie . Was polubiła i niech Was darzy kolejnymi inspiracjami .
%name Księga gościJakob K
Jako Amerykanin, urodzony w Stanach Zjednoczonych z polskich rodziców, nie jestem zbyt zaznajomiony z pięknem, jakim jest polska wieś i muzyka ludowa. Przez Rokiczankę mam obsesję na punkcie polskiej muzyki i jestem oświecony pięknem Polski. Dzięki muzyce czułem, że doświadczam piękna wiejskiej Polski. Tak więc z głębi serca dziękuję Rokiczance.
%name Księga gościEmilian
Odrył Was mój syn a ja chętnie bym Was zobaczył u siebie na koncercie. Co Wy na to ?
Emilian
%name Księga gościAndrzej Szczęsny
Wyrazy uznania!
"W moim ogródeczku" i "Lipka" z fantastycznymi teledyskami były pierwszymi utworami, które odkryłem. Trudno powiedzieć co jest dla mnie najważniejsze, czy piękny śpiew, świetne aranżacje, czy oprawa muzyczna...a może właśnie to wszystko razem z wyjątkową atmosferą i przesympatycznymi ludźmi, którzy podtrzymują piękną polską tradycję.

Życzę Wam jak Najlepiej! Nie przestawajcie grać.

PS. Klarnet jest na miarę Giory Feidmana.
%name Księga gościPiotrek z Wrocławia
Przypadkowo trafiłem na Waszą świąteczną płytę w iTunes. Jak objawienie!!! 🙂 Przepiękne Święta przy przepięknej muzyce. Teraz mam już wszystkie Wasze utwory. Jesteście WSPANIALI. Czekam na koncert we Wrocławiu. Pozdrawiam z Wrocławia. Dajecie mnóstwo radości.
%name Księga gościAnna
Anna z Mazur.
Przepiękna muzyka i wspaniałe głosy. Jak większość tu wpisujacych fanów, odkryłam Was przez przypadek.Zakochałam się w waszej muzyce.kupiłam płytę żeby słuchać jeszcze czesci.Myślałam że dopada mnie starość, zaczął mi się podobac folklor ale tylko w Waszym wykonaniu.pozdrowienia z Mazur i zapraszamy do nas z koncertem. Nie omijajcie nas,my nie słuchamy tylko country.
%name Księga gościIwona Pruszyńska
Jesteście wspaniali!!! Te utwory porywają wspaniałą aranżacją i muzyką. Zamówiłam właśnie płytę z kolędami. Niesie ze sobą ona radość i optymizm, pozwala wrócić myślami do czasów dzieciństwa, kiedy wspólnie z rodziną śpiewaliśmy kolędy, a Boże Narodzenie było najpiękniejszym świętem rodzinnym. Słuchając Waszych kolęd, czuje dotyk mojego Taty, który nie żyje już 23 lata, przypominam sobie dziadków i te Pasterki , kiedy na dworzu był mróz i zawierucha. A zapach świątecznych wypieków, blask ubranej choinki, wypatrywanie pierwszej gwiazdki.....dużo by mówić, ale słucham Waszych kolęd i tak bym mówiła i wspominała!!!!!
Pozdrawiam serdecznie ze świętami cała ekipę Waszą!!!! Zdrowych , Spokojnych i Rodzinnych Świąt !!!! I Szczęśliwego Nowego 2019 roku 🙂
%name Księga gościMarek
Dajecie mi dużo przyjemności Wasza muzyką - ludowe w takim wykonaniu też jest piękne. Nie mogę przestać słuchać "Pastorałki...". Szkoda, że na śląsku nie ma koncertów - zapraszamy.
%name Księga gościJacek R
Pełny relaks w trudnych chwilach - jesteście SUPER
%name Księga gościANdy
Kiedy nowy Album? Mam juz wszystko. Pozdrawiam z niemiec. I Nie zapomcie The Violin Player. Uwielbam ja^^
%name Księga gościMarian
Jesteście rewelacyjni jak was słucham to jestem dumny że jestem Polakiem, jak was się słucha to serce chce wyskoczyć !!!
%name Księga gościDariusz
jesteście super, ostatnio Was odkryłem, śpiewacie ciekawym akcentem, tak trzymać.....brawo
%name Księga gościAaron Ebby Abraham
What an amazing group. You guys have proved that to convey the goodness of mind, language is not a barrier. The purity in music is really amazing. Though I don't understand the meaning of songs, I always feel happy hearing you guys sing. Great fan. Love from India. 🙂
%name Księga gościAndrzej
Jesteście super.Tego mi brak.autentyzm,miłośc swojej ziemi,piekne głosy.wiekie brawa
%name Księga gościSebastian
Jesteście świetni! Mega, mega, mega! Nie zmieniajcie się! Uwielbiam Was sobie zapodać na YT. Pozdrowienia z Rzeszowa i mam nadzieję, że kiedyś Was posłucham na żywo! A na co dzień słucham ciężkiego rocka 😉
%name Księga gościWiesław
Bardzo dziękuje za miłą niespodziankę, jaką była dla mnie Wasza płyta z dedykacją i autografami członków zespołu. Dziękuje za cudowne doznania podczas koncertu 02 września w Grabowie nad Pilicą. Słucham Was od kilku lat wraz z moim 6 letnim wnukiem Wojtkiem. Życzę wielu sukcesów całemu zespołowi. Wiesław Łęcki
%name Księga gościMartin
Zdravím z České republiky a děkuji za úžasnou hudbu a klipy, které vytváříte. Polský folklor je nádherný! Pokračujte tak dobře jako doposud. 🙂
%name Księga gościMagda
Mili moi z przyjemnością bym Was zobaczyła w okolicach Częstochowy 🙂 Póki co gracie za daleko 😀 Szkoda...
%name Księga gościLeszek
Często słucham w internecie. Świetny zespół, muzycznie, wokalnie a także wizualnie. Paulina się wyróżnia głosem i nie tylko... Jednak największą osobowością w zespole wydaje się być AGNIESZKA.
pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów
%name Księga gościKarol
Z przyjemnością słucham i żal bierze że ludowa muzyka traci na rzecz Zenka i innych...
Nowe pokolenie...
Dziadek mój z ziemi radomskiej zawsze w radiu radia Kielce szukał bo tam folklor...
Pozdrawiam z Manchesteru
%name Księga gościUla
Jesteście cudowni!!! Błagam przyjedźcie do Krakowa!
%name Księga gościBeata
Moi rodzice pochodzą ze wsi pod Rykami. Tata gdy byłam mała (teraz mam 50 lat, a On nie żyje) puszczał na magnetofonie szpulowym różne ludowe utwory, a potem na coraz nowocześniejszym sprzęcie. Przypadkowo wczoraj natrafiłam na Wasz teledysk........nie powiem łzy się polały. Coś pięknego, to co zrobiliście można powiedzieć z "butów wyrywa"....i to z naszych stron....nie góralskie....NASZE......jestem wzruszona. Dziś zmawiam Waszą płytę. Dziękuję
%name Księga gościMarek
Jesteście zajebiście dobrzy - stary punk Wam to mówi :).Tak trzymajcie ..i odwiedzcie Ziemie Lubuską
%name Księga gościHubert
Jesteście naprawdę super zespołem i tworzycie piękną muzykę oby tak dalej?
%name Księga gościPiotr
Nie idżcie w komercje. Wiem coś o tym. Jesteście naprwdę dobre.
%name Księga gościZbigniew
Kochani, to co robicie jest po prostu cudowne, aż serce bije mocniej. Podtrzymujcie ta tradycję, kochają Was wszyscy ceniący tradycję i muzykę. Gdybym miał syna to wyswatałbym bym go z jedną z Was. Przyjmijcie pozdrowienia od całej rodziny i sąsiadów.
%name Księga gościWagner
Dziękuję za muzykę.
Jesteście bardzo wspaniałym zespołem. Jestem Brazylijczykiem i nie rozumiem zbyt dobrze po polsku. Ale bardzo lubimy waszą muzykę. Mam przyjaciele, którzy niczego nie rozumieją po Polsku a codziennie słyszą waszego muzyki.
Duży sukces.
%name Księga gościCzarny krążek
Mam takie niedyskretne pytanie:-)
Czy planujecie zebrać wszystko i wydać w postaci albumu winylowego. Gdyby jeszcze ktoś przygotował całość nagrań w wersji analogowej była by to perełka.
Gdyby coś takiego powstało powiadomcie subskrybentów.
Wysyłam linki w świat nie tylko do Polonusów i niektórym oczy się zrosiły.
%name Księga gościMichał
Dziękuję, że jesteście. Dodajecie mi uśmiechu na twarzy 🙂
%name Księga gościWojciech
Zgubiliście jeden fajny teledysk - jest on na płytce?
No i jesteście zajedwabiści!!!!
%name Księga gościMariusz
Jedną Waszą płytę już kupiłem (MP3) ale następna jest równie rewelacyjna. Oby tak dalej. Pozdrawiam z gór.
%name Księga gościRobercik
Hello from California.

I've only recently started really getting into our Polish culture and traditions, and I came across your music. I absolutely love your songs, so does my daughter. We would love to see you all in concert one day.
%name Księga gościJanusz
rewalacja uwielbiam wasza muzyke 🙂 pozdrawiam
%name Księga gościPiotrek
Piekna najpiekniejsza muzyka jaka w zyciu slyszalem
%name Księga gościMirek
Pracuję w małym wiejskim GOK-u jako akustyk. Mogę tylko powiedzieć: uwielbiam was! 100% profesjonalizm, klimat polskiej wsi - chciałoby się tam przenieść... i nie wracać! Pozdrawiam!
%name Księga gościKsenia
Witajcie. Piękne macie te teledyski do cudownych interpretacji piosenek ludowych. Mój 7- letni syn występuje w zespole Dzieci Ziemi Iławskiej więc regularnie słuchamy muzyki ludowej ( między innymi waszej). Pozdrawiam serdecznie z drugiego końca Polski. Ksenia
%name Księga gościAnia
Witam, Od kiedy przypadkiem trafiliśmy na Wasze piosenki na YT słuchamy ich co chwilę razem z 4-letnią córką, która Was porostu uwielbia :). U nas na Podbeskidziu co roku organizowany jest Tydzień Kultury Beskidzkiej, w którym biorą udział zespoły z całego świata i z całej Polski - tylko Was tam nigdy nie ma :(. Może by tak w tym roku??? 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂
%name Księga gościMarek
Kiedy dopada mnie szarzyzna dnia i życie staje się smutne uruchamiam YT i wrzucam sobie "W moim ogródeczku":) Wspaniałe wykonanie no i ta solistka ze swoją pogodą,super głosem i cudowną aranżacją :)Bardzo Was pozdrawiam i dziękuję za to że jesteście!!! ????
%name Księga gościMarek
Pełen Szacunek dla entuzjazmu i podtrzymania tradycji Lubelszczyzny...
%name Księga gościCatherine (aka Kasia)
Warm greetings from New Hampshire! Our women's chorus was looking for a Polish folk song to sing in our upcoming Spring 2018 concert. I stumbled upon your "Oj Zagraj Mi Muzyko" YouTube video. It's exactly what we were looking for: a lively, fun folk song with easy-to-pronounce lyrics. Dziękuję bardzo!
%name Księga gościWojtek
Kochana Rokiczanko !!!!
Stworzyłaś cudowny wizerunek naszej muzyki ludowej pełen wdzięku, radości i szczęścia. Z wielką przyjemnością słucham, oglądam i podziwiam wasze dokonania. Pracujcie i rozwijajcie się dalej dając sobie i nam radość prawdziwej sztuki. Czekam z utęsknieniem na nowe utwory.
A na koniec "kłaniam sie kapelusem do samej nizy" wysyłam tysiące buziaków i uścisków. Wojtek Oss.... z Warszawy
%name Księga gościLuki
Piękna muzyka w wykonaniu pięknych dziewczyn.
%name Księga gościMonika
Pozdrowienia z Bogatyni.Graliście u nas 27.01.2018.Każdego kogo pytałam byli zachwyceni.Potraficie pięknie śpiewać i porwać publiczność.Przy okazji ich rozbawiając .Pięknie wyglądacie i jesteście fantastyczni .Dziękujęmy serdecznie.Wasza Bogatyńska publiczność....Buziaki dla całego zespołu.
%name Księga gościPaweł
Fantastyczne !!!!!!Macie fana w Poznaniu.Wpadnijcie tu kiedyś na koncert !!!! Koniecznie !!!!
%name Księga gościMarcin
Jesteście wspaniali! Pozdrawiam z Bogatyni
%name Księga gościMax
Nie będę sie nad wami zachwycał bo juz tyle tych zachwytów ze mój pewno zginie w tej ilości..Ale dzisiaj pierwszy raz was odnalazłem i posłuchałem was na You Tube I macie we mnie wielkiego fana ze Śląska pozdrawiam Pyrsk ludkowie 😉
%name Księga gościPhilippe
186/5000
Uwielbiam wasz zespół, waszą muzykę każdego dnia słucham waszych płyt, mam nadzieję, że zobaczę was pewnego dnia na koncercie w północnej Francji, gdzie jest wielu Polaków. Wielkie dzięki dla ciebie
%name Księga gościPiotr
Jestescie wspaniali!!!!
Pozdrowienia z Allgäu
%name Księga gościLESZEK
Jesteście wspaniali. Słuchając i oglądając Was człowiekowi chce się żyć ! Serdeczne pozdrowienia z Krakowa ! Leszek Kowalówka
%name Księga gościŁukasz
Dziś usłyszałem i się zakochałem 🙂
Kiedy grafik koncertów na 2018r?...
%name Księga gościElwira
Brawo! Wspaniala muzyka, wspaniale klipy, kostiumy... Po prostu "tak dalej"!
Dziekuje wam. Moge sie pochwalic ze w Polsce sa super zespoly i prawdziwa muzyka ludowa, ktora pozwala nam sie czuc Polakami. Pozdrawiam
%name Księga gościArtur
Powiem krótko-fenomen aby tak dalej 🙂 pozdrowienia z Wierzbicy
%name Księga gościWojciech
Co tu dużo godać, przeurocyście !!!
%name Księga gościStaszek B
Dziekuje za wspanala muzyke, pieknie zrobione wideo, cudowne stroje. Gdy Was uslyszalem, po 10 sekundach wiedzialem, ze jestescie wspaniali.

Juz 36 lat w USA, ale Polskosc zawsze jest zywa i niezniszczalna. To co robicie wzmacnia nasza kulture i jednosc narodowa. Gratuluje i dziekuje.

26 grudzien 2017
%name Księga gościKacper
Kochani tak póżno was odkryłem... Najlepsza piosenka - Pastorałka od serca do ucha. Uwielbiam tą piosenkę!!! 🙂 Pozdrowienia z Gorzowa Wlkp.
%name Księga gościANIA
SERDECZNE PODROWIENIA OD GRUPY PIESNI I TANCA PIAST Z LAS VEGAS
%name Księga gościElizabeth (Elzbieta)
serdeczne pozdrowienia z Kanady
%name Księga gościWiesiek
Cos wspanialego, szkoda ze tak malo, mieszkam w USA od prawie od 30 lat wiec od czasu do czasu teskie za krajem ojczystym. Takie zespoly jak wasze trzeba wspierac i pomagac. Moze na stronie umiescie link z donacja. Rowniez fajnie byloby na stronach miec jakis odnosnik czasowy, i niestety nie znalazlem zadnych informacji o nazwiskach czlonkow a chyba nie ma w tym nic zlego aby to umiescic? Gratuluje pomyslu, juz wzucilem wasza pastoraleke na Facbook z nadzieje ze moi znajomi tez was pokochaja. Wesolych swiat bo to juz grudzien 2017
%name Księga gościMariusz
Od kiedy jesteście w mojej bibliotece muzycznej to w życiu lepiej sycko gra .... dziękuję Wam za to że jesteście, niech Wam zdrowia i sił starczy po wszech czas ...
%name Księga gościMagda
Niedawno Was odkryliśmy 🙂
Moja 2 letnia córka Was uwielbia, nasza rodzinka również. Jesteście niesamowici! Chylę czoła 🙂

A te teledyski do utworów, genialne!

Tak trzymać, życzę Wam dużo zdrowia i niech radość, którą dajecie ludziom wraca do Was podwójnie 🙂
%name Księga gościRafał
Kochani tak późno Was odkryłem. Jesteście niesamowici !! Pozdrawiam z Bydgoszczy
%name Księga gościPiotr
Przepiekna muzyka teskonota za krajem się potęguje jak was słucham dziękuje ze jesteście pozdrawiam z USA mój syn was uwielbia czekam na dalsze albumy
%name Księga gościGrzegorz
Razem z Hanesią słuchamy was każdego poranka. Lubimy Was.
%name Księga gościWitek
Jesteście cudowni, kocham was!!! Wspaniałe piosenki z super wykonaniem. Video do piosenek najlepsze jakie widziałem. Okładki i nadruki na płytach takie, że nie można się napatrzyć. Profesjonalna strona internetowa. Słucham waszych utworów praktycznie codziennie i za każdym razem wzruszenie dech zapiera!
%name Księga gościJarosław
Kochani,

Brak mi słów żeby opisać emocje i uczucia które towarzyszą mi podczas słuchania waszych piosenek. Dzięki Wam najgorsze chwile przemijają niczym wiatr.
Ogromna prośba: wydajcie następną płytę !!!!
%name Księga gościChristoph
Sehr schöne fröhliche Musik. Die Videoclips sind auch sehr gelungen. Hab ich gleich ins Herz geschlossen 🙂
Weiter so!
Veröffentlicht doch die Texte, damit man nachlesen kann. Kann nicht alles verstehen 😉
%name Księga gościKyle
I am happy your group is growing and respected. I have loved your music since before your first CD. Many fans in Chicago, United States. Many Poles live in Chicago. If you would like a Chicago concert venue, look at Old Town School of Folk Music (Chicago). They host many international music groups. This year, I believe Dakha Brakha, from Ukraine, performed. Many fans of Dacha Brakha love Rokiczanka also! Please tour the USA soon!
%name Księga gościPaweł
Dziękuję za to, że jesteście:)
16 miesięcy temu urodził się nasz synek Franek i prawie od początku puszczam mu wasze dwa utwory: "w moim ogródeczku" i "lipka". Przy tych dwóch utworach cały inny świat dla niego nie istnieje. Musimy się wybrać na wasz koncert. Pozdrawiamy 🙂
%name Księga gościArek
Jesteście rewelacyjni!!!!! A w Paulinie się zakochałem. Paulino - jesteś GENIALNA !!!! Ze swoimi trzema kolegami (tylko jeden poniżej pięćdziesiątki (49 lat)) staliśmy się propagatorami waszej twórczości i gramy i śpiewamy "Lipkę", a zamierzamy również "W moim ogródecku". Tylko skąd my taką wokalistkę, jak Paulina, weźmiemy?..... Gratuluję, pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego (zdrówka, szczęścia, dostatku i samych sukcesów).
%name Księga gościMonika
Love z Toronto, Canada! Prszyjezdziajcie tutaj!
%name Księga gościAndrzej
Na co dzień sceptyczny cynik i cyniczny sceptyk, usłyszawszy Wasze piosenki i obejrzawszy teledyski, mogę tylko powiedzieć, że odezwała się we mnie chłopska dusza, wzruszyłem się i od dzisiaj jestem Waszym fanem. Pozdrawiam serdecznie.
Andrzej z Sokółki 🙂
%name Księga gościPiotr H.
Uwielbiam WAS. Wasza muzyka słowa a przede wszystkim Wasze głosy to nadzieja na lepsze jutro. Dzięki Wam wiem i pamiętam że kocham swój kraj. Dziękuje że jesteście. :*:*:*:*:*:*. Czekam na Was we Wrocławiu.
%name Księga gościFreda
Greetings from Australia
Beautiful music and singing. My family is from Lublin and not live in Australia. So proud to be Polish
%name Księga gościMałgorzata
Uwielbiam Waszą muzykę, kiedy Was słuchał łzy wzruszenia cisnął mi się do oczu , bo tak pięknie śpiewacie. Mam nadzieję, że kiedyś zawitacie z koncertem w Południowej Wielkopolsce 🙂 Pozdrawiam serdecznie .
%name Księga gościUrszula
Droga Rokiczanko !
Mieszkamy w Kanadzie, dziekujemy za ten skrawek Ojczyzny ! Za kazdym razem kiedy was sluchamy nasze polskie serca rosna !
Czekamy na kolejne Boze Narodzenie z wasza piekna Pastoralka 🙂
Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na wiecej !!!
%name Księga gościPiotr
Dobrze że mamy Rokiczankę!. Najwyższa wierność przekazu, prawdziwy folklor, pozytywna energia. To nie tylko przyjemne chwile teraz razem. To coś więcej. Kultywowanie polskich tradycji daje nadzieję że Polska nie zginie dopóki żyją tacy Polacy - dumni ze swojej polskości, szanujący się wzajemnie, chcący sobie pomagać kiedy jest potrzeba, szczerzy i prawdziwi.
%name Księga gościWojciech Karaś
W dniu dzisiejszym kolega podesłał mi na FB "W moim ogródecku" i powiem Wam jedno jesteście Suuuuuuuuuper 🙂 🙂 :). Dużo zdrówka dla Was wszystkich.

Pozdrawiam,

Wojciech
%name Księga gościIwona i Robert z Chełma
Kupiliśmy pierwszą płytę i słuchaliśmy ciągle. Podczas spotkania udało nam się zdobyć autografy 😛 Czekaliśmy z utęsknieniem na kolejną płytę i udało się. Obie są świetne. Bardzo dobrze słucha się w aucie, w domu i przy grillu. Czekamy na kolejne spotkania i płyty. Pozdrawiamy wszystkich miłośników Rokiczanki i oczywiście cały zaspół.
%name Księga gościLeonardmus
I very like your site and I recomend it to my parents, if you want your can look at my website http://www.uteatralizowac.info/przemysl-i-budownictwo/skup-platyny/, http://www.uteatralizowac.info/zdrowie-i-uroda/najlepszy-sposob-na-silny-bol-gardla/, http://www.uteatralizowac.info/, http://www.uteatralizowac.info/tag/zeby-czyste-zeby/ your will like it for sure.
%name Księga gościDarek
Można się od Was uzależnić 🙂 Twórzcie więcej tej przepięknej muzyki !!
%name Księga gościskromnyy
"W moim ogródecku", to cud malina. Tak.
%name Księga gościskromnyy
"W moim ogrudecku", "Lipka"... Świetne wideoklipy! Proszę, więcej takiej muzyki ludowej, wręcz biesiadnej.
%name Księga gościGJW
Trafiłem na Was przypadkiem i nie sądziłem, że tak bardzo zafascynuje mnie Wasza muzyka! Rewelacja!
%name Księga gościPaweł
Szkoda, że nasze media mając w zasięgu tak piękne kolędy i pastorałki, jak np. ta w Waszym wykonaniu, nadal atakuje nas po kilka razy dziennie "Last Christmas" albo "Jingle bells".
%name Księga gościSven
Hey/Siema

I'm a 17 years old Polish Belgian and I'm so in love with the girl from the "Lipka" clip. (the one who starts singing btw). And I know she will never read this. But I'm thinking every day/night about her.... 🙁
%name Księga gościJoanna
Kochanie, chce sie was sluchac, wspaniale. Prawdziwy przekaz polskich tradycji. Pozdrowinia z Reims
%name Księga gościRenata
Kochani jesteście cudowni!!!! Muzyka porywa, głosy niezastąpione, świetne videoklipy, wlasnie zakupiłam płytę, a największym Waszym fanem jest mój 5letni synek Antos 🙂
%name Księga gościSzymon
Fajnie że ludzie mają pasje i taką dobrą muzykę grają i śpiewają.
Życzę samych sukcesów a takie nadejdą dla Was.
Pobrałem z Waszej stronki podkład Pastorałki od serca do ucha. Pośpiewam trochę choć już nie ten czas. Jest to perełka.
Jeszcze raz Was pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku
%name Księga gościdamian bajas
drodzy państwo jestem miłośnikiem folk.i kolekcjonerem płyty .mam państwa płyty i album , bardzo pięknom macie tom muzy kie i album ,podziwiam .niech wam bóg błogosławi i pomaga w dalszym rozwijaniu i utworzenie nowych albumów(płyt cd).
%name Księga gościAdrian Biały
Gracie naprawdę doskonale ! World of Decor
%name Księga gościArtur
Tworzycie wspaniałą muzykę. Przepiękny głos. Mogę słuchać Was nieustannie. Pozdrawiam i życzę sukcesów kochani!!!
%name Księga gościMarta
Piękna muzyka. Nagrajcie proszę kolędy narobiliście ludziom smaka na świąteczną plyte "pastorałką od serca2. Dziękuję wam.
%name Księga gościWojciech
Dziękuję za piękną muzykę.
%name Księga gościKatarzyna
Hej moi kochani!
Chciałam Wam tylko napisać,że tworzycie przepiękną muzykę,która sprawia,że tęskno mi za Ojczyzną..
Jednocześnie jestem dumna,że u mnie w kraju tworzy się coś pięknego...
Kiedy mi smutno,wesoło i tęskno...
Gratuluję!
%name Księga gościsebek sebek 88
jesteście zajebiscie ciogle was słucham od ponad 2 tyg kiedy was 1 raz usłyszałem gracie i gracie
%name Księga gościGóral z Podhala
Na scynście, na zdrowie, na tyn Nowy Rok!

Coby wom nicego nie chybiało

Z roku na rok przybywało

A do reśty – cobyście byli scynśliwi i weseli

Jako w niebie janieli, tako dalej grać jak grocie hej!
%name Księga gościPiotr
Słucham, słucham, słucham i słuchać nie mogę przestać. Dałem na swój blog, by Polonia z granica mogła też się cieszyć. Poleciłem "moim"znajomym Francuzom. Acha... aby polska muzyka stała się tak popularna jak irlandzki folk. Niech Dzieciątko Jezus błogosławi!
%name Księga gościEwa
Kochani !
dziękuję Wam.
Kiedy Was słucham i oglądam, serce chce mi wyskoczyć z piersi, tak się raduje.
%name Księga gościSebastian
Witam Was i bardzo pozdrawiam jestem na emigracji juz 11 lat i slyszac taka nute naprawde czuje sie jak bym byl w swoim kraju. Jeszcze raz dziekuje wam za ta muzyke
%name Księga gościMichał
Witam. Chciałbym wam podziękować za utworzenie zespołu Rokiczanka, oraz za tworzenie takich pięknych " muzycznych opowieści". Piękne stare przyśpiewki ludowe w połączeniu z nowoczesnymi aranżacjami, oraz kipiącymi akcją teledyskami, dają niesamowity efekt. Miód na moje uszy i serce. POZDRAWIAM
%name Księga gościAdrian
Jesteście niesamowici! I piszę to będąc fanem zgoła innego rodzaju muzyki. To przecież "tylko" muzyka, a słuchając Waszych utworów, czuję niesamowitą dumę z bycia Polakiem. I za to Wam dziękuję. No, i te przepiękne Panie. 🙂
%name Księga gościGrzegorz
Dlaczego ja tak późno odkryłem Waszą twórczość!, teraz szybko nadrabiam i nasłuchać się nie mogę :-)). Tak trzymać!
%name Księga gościKrzysztof
Piękna muzyka, piękne dziewczyny, fantastycznie zrobione teledyski. Słucham bez końca i przeżywam wzruszenie...Moja dusza śpiewa z Wami 🙂
%name Księga gościEdyta
Pastorałkę dostałam wraz ze świątecznymi życzeniami teraz nie mogę się od niej oderwać. Gratulacje za pomysł na muzykę i przywiązanie do tradycji!
%name Księga gościSlim
Od dłuższego czasu jestem Waszym zagorzałym fanem, Wasze piosenki zachwycają nie tylko Polaków, kiedyś, gdy pracowałem na Płw. Arabskim - tam też często słuchałem Waszych utworów, a najlepszym dowodem, że wszystkim wpadają w ucho jest zdarzenie, kiedy jeden z moich arabskich współpracowników zawołał kiedyś do mnie całkiem poprawną polszczyzną :"matko, matko - Jaśko idzie" 🙂 . Grajcie i śpiewajcie do końca świata i jeden dzień dłużej. Pozdrawiam .
%name Księga gościMichal
nareszcie mp3.
%name Księga gościJacek
Jesteście cudni, a to co robicie to najprawdziwsza pasja! Gratulacje! Mam nadzieję, że kiedyś będę na koncercie...
%name Księga gościKrzysztof
Witam Was Pięknie, Pięknie wyglądacie, cudownie śpiewacie, teledyski kręcicie wspaniałe i jesteście mistrzami. Brawo.
%name Księga gościDorota
Przepiękna muzyka! Super, że jesteście i pięknie gracie!
%name Księga gościTomasz
Cóż można napisać? To, co robicie dla folkloru, jest nie do opisania. Można mówić o tym w samych superlatywach! Bardzo fajne aranże, które mogą konkurować z każdym rodzajem muzyki! Utwory w Waszym wykonaniu słuchają się same i nie spotkałem ani jednego człowieka, który by się tym nie zachwycił! Muszę także pochwalić Zespół za przepiękne, klimatyczne teledyski! Rewelacyjny pomysł! Czekam z niecierpliwością na kolejne albumy (Pastorałka SUPER!!!)! Życzę całemu Zespołowi obfitości błogosławieństwa Bożego, spełnienia marzeń, samych sukcesów i niech Jezus rodzi się w Waszych sercach!
%name Księga gościMarcin
Pozdrowienia dla wszystkich "foczek" z zespołu. Tak dalej:)
%name Księga gościFrank Butry
Great music, thank you very much and keep up the great work!
%name Księga gościSlavic Pride
This music brings great pride to the Polish people.
%name Księga gościTomasz
Pięknie i profesjonalnie podana muzyka ludowa...jestem oczarowany
%name Księga gościPascal
Hello from south west France
When I listen your music I can't stop moving
and I can see what my grand parents described me of their life before they left Poland in 1920
%name Księga gościTadeusz
You are fantastic! Jestescie wspaniali. Od ponad 30 lat mieszkam poza krajem. Wczoaraj w naszym domu w Kanadzie podczas uroczystosci urodzinowych dziadka pochodzacego z Cejlonu, w towarzystwie przedstawicieli wielu nacji i grup etnicznych tanczylismy w rytmie waszych piesni. To bylo niesamowite. Wszyscy pokochali wasza muzyke i spiewy mimo tego ze prawie nikt ich nie rozumial. Dziekuje bardzo za wasza tworczosc i inspiracje. Dzieki wam nasza kultura ludowa ma wspaniala przyszlosc.
%name Księga gościRomek
Szanowny Zespole.
Od kilku dni słucham waszej muzyki i nie mogę przestać. Zacząłem od "Oj zagraj mi muzyko". Potem sam wziąłem akordeon i zacząłem grać razem z Wami. To co robicie jest przepiękne. Pozdrowienia dla wszystkich z zespołu a w szczególności dla Pani Kasi Józefczuk. Takiego smyczka i takiego wdzięku potrzeba również w naszym zespole.

Romuald Patrzałek
Zespół Pieśni i Tańca "Komorno"
%name Księga gościArtur Opole
To co robicie panstwo to jest cos pieknego. Prosze o wiecej . Buziaczki dla Pan i szacun dla kapeli.
%name Księga gościKlaudia
To bardzo pięknie, że w tak między pokoleniowo i w wielkim stylu, bezbłędnie wokalnie i bardzo melodyjnie dbacie o przekazanie całemu światu piękna polskiej muzyki ludowej!!! Sama kiedyś śpiewałam w zespole ludowym, a teraz z przyjemnością i melancholią słucham was w Anglii, pozdrawiam i dziękuję za muzykę, aranżację i teledyski- a w zasadzie piękne filmy;)
%name Księga gościNatalia
Super piosenki rytmiczne do pośpiewania jak i do potańczenia. Szczególnie Rokiczanka - W moim ogródecku. Myślę ,że jakiś wasz występ zagości u nas na Pałukach w Żninie. Pozdrawiam ! 😉
%name Księga gościKrzysztof z Legionowa
Słuchając Waszych nagrań człowiek z niekłamaną przyjemnością przekonuje się, że tradycyjna muzyka ludowa ma się bardzo dobrze i daleko jej do zapomnienia. (na szczęście) Płytę "W moim ogródecku" dostałem niedawno - jest po prostu znakomita. Każdy utwór to perełka sama w sobie. Piękne głosy, kapela gra z wdziękiem i radosną swobodą. Studio Fanfara oo. Bernardynów z Lublina również zasługuje na pochwałę. Pięknie wszystko zmiksowane, aż chce się słuchać, akordeony, klarnety i kontrabas mają czystą, naturalną barwę. Serce się wzrusza i rośnie, gdy się dotyka tak pięknego materiału dźwiękowego. Naprawdę. Fantastyczna rzecz. Życzę Wam jako zespołowi wielu sukcesów i takiej umiarkowanej aczkolwiek niemęczącej popularności oraz satysfakcji z tego co od piętnastu lat dla nas robicie. Wielkie dzięki.
%name Księga gościAndy
Thank you for the great CD i got last days. (W Moim Ogrodeczku + DVD) I Love it!
Gredings from Germany.
By the way. Are appearances planned in Germany? It would be great. Pozdrawiwm Andy.
%name Księga gościmichal
Witajcie muzykanci.Sam pogrywam folklor ...ale w Waszym wydaniu to poezja dla ucha. Pochodze z kujawsko-pomorskiego (Ksiazki). Zone mam z pod Bilgoraja. To co pokazujecie w teledyskach to prawda i piekno wsi lubelskiej.Przepiekne klimaty.

tesciowa mieszka na skraju lasu (doslownie) w drewnianym domku..(Lipowwiec Stary)..jak z waszego teledysku...przypadek sprawil ,ze was posluchalem i jakze sie ciesze ---milosc do Was od pierwszego wejrzenia, a raczej posluchania. Dziekuje Wam.
%name Księga gościAgnieszka
Byłam w Brzustowie i jestem zachwycona, oby częściej blisko Łodzi ,dziękuję za uroczy wieczór i mam nadzieję do zobaczenia
%name Księga gościMarek
Mój poprzedni wpis byłby niepełny, gdybym nie dodał, że serdecznie pozdrawiam z Tomaszowa Mazowieckiego.
%name Księga gościMarek
Nareszcie zobaczę Was na żywo. Do miłego zobaczenia w Brzustowie na XI Powiatowym Święcie Ziemniaka.
Nic tak nie poprawia mi humoru jak Wasze teledyski.
Życzę dalszych sukcesów.
%name Księga gościPeter
Witam zo Słowacji 🙂
Byl jestem na Erasmuse w Rzeszowie kde vas słyszałem a jeste super, bardzo rad Vas slucham i s mojimi priatelami, mace zamier zrobic koncert i na Slowacji? 🙂
%name Księga gościwojtek
Ludzie! Polacy! Jakie to jest dobre! To jest takie dobre, że jak by Wałęsie dali do wyboru czy posłuchać takiej muzyczki czy wyrzucić ruskich to byśmy jeszcze długo w komunie byli! To jest takie dobre i fantastyczne, że nawet Beata Szydło uspokoi się jak tego posłucha!
%name Księga gościPiter
Najnowsza piosenka-rewelacja.Usmiech wokalistki z foto-zjawiskowy
%name Księga gościZbyszek
Pozdrawiam najpiękniejsze Polskie Panie(szczerze) i przystojnych Panów z zespołu Rokiczanka . Miałem to szczęście wreszcie posłuchać was na żywo w sierpniu w Piaskach - jesteście Cudowni , chociaż do pełni szczęścia zabrakło mi anielskiego głosu Pani Pauliny ( przejechałem specjalnie 500 km ) mam nadzieję że kiedyś usłyszę Anioła Głos na żywo . Specjalne pozdrowienie dla Pani skrzypaczki - to z jaką pasją pani gra , powoduje że i bez wąchania można odlecieć ( nie wspominając o urodzie) po prostu jestem zakochany w zespole (a szczególnie tej żeńskiej części) . Życzę sukcesów i dziękuję że jesteście .
%name Księga gościAndrzej
Kocham wasza muzyke. Moja corka spiewa wasze utwory w samochodzie. Chetnie przy okazji posluchal bym was na zywo.
Pozdrawiam z Southampton w UK.
%name Księga gościYves
Un hommage des Alpes de France où les accents de Pologne résonnent en nos cœurs. Je vous salue, Toutes et Tous, pour avoir réussi à exporter l'âme et les traditions et votre culture touchante. Je vous remercie de ce très joli cadeau.

A tribute from the Alps of France where the accents of Poland resound in our hearts. I greet you, All and All, to have managed to export the soul and the traditions and your moving culture. Thank you of this very attractive present.
%name Księga gościYiddish
Uwielbiam Was, z chęcią kiedyś zwiedzę ziemię Lubartowską, cudowne połączenie talentu z tradycją. Oby tak dalej i mam nadzieje do zobaczenia w końcu na jakimś koncercie 🙂 Pozdrawiam Yiddish
%name Księga gościside effects of viagra
Love the site-- very individual friendly and great deals to see! weferhervvbt
%name Księga gościyanncick
super, kupuje wasz nowy plyty 🙂 pozdrowienia z Francja 🙂
%name Księga gościGabriel
Super, pozdrowienia z Irlandii
%name Księga gościPomorek
Sam nie wiem co napisać, zatkało mnie. BRAWO!
%name Księga gościPiotr
Brak mi słów... jesteście magiczni!!! :)))
Rychło zawitajcie do Torunia niech się Wami na żywo nacieszę!
Pozdrawiam ciepło.
%name Księga gościEdwin
I discovered your music while looking for Polish folk music. Your music is fantastic! It makes me so happy. Thank you so much for the wonderful music.
%name Księga gościMariusz
Wasze piosenki mnie zauroczyły, a gdy trafiłem na teledyski - oczy mi zawilgotniały. Jesteście piękni, wnosicie świerzość i cudowny klimat prawdziwej, polskiej ziemi. Klimat, który niestety prawie już przeminął. Coraz mniej nas pamięta te piosenki i taką właśnie, polską ziemię. Ze łzą w oku wracamy doń pamięcią. Jesteście potrzebni wszystkim Polakom, bez względu na wiek czy kraj zamieszkania. Wnosicie promyki słońca w serce każdego z nas. Dlatego dziękuję Wam gorąco za te piękne chwile, których mogłem dzięki Wam doświadczyć.
Dodam jeszcze że Wasz profesjonalizm, talent i osobisty urok, nadaje szczególną wartość waszym artystycznym dziełom. Czytając wpisy w tej Księdze Gości, widzę mnóstwo zachwyconych Waszą twórczością osób. A przecież wpisała się tutaj jedynie bardzo, bardzo znikoma ilość Waszych FANÓW. Zatem nie odpuszczajcie, tak trzymajcie, prosimy o więcej!!!
%name Księga gościAga
Wspaniałe głosy, świetna linia melodyczna, piękne teledyski. Oglądałam ze swoimi dziećmi ( 5lat, 3lata i 1,5roku) i uważam że może je oglądać każdy. Miłość pokazana subtelnie, prawdziwie, piękna przyroda i polskie obyczaje jak z dawnych lat! Super, jesteśmy zachwyceni 🙂 Prosimy o więcej! 😀
%name Księga gościMonika
WItam Was! Mieszkam na Pałukach w Żninie. Bardzo podoba mi sie wasza twórczość rewelacja! Zamierzam podarować Wasza płyte na urodziny Ojcu napewno sie ucieszy. Pozdrawiam !
%name Księga gościAdrian
Witam Was drogie Panie :*
Kiedy słucham waszych piosenek,wtedy gdy zamykam oczy zabieracie mnie do waszego wspaniałego, pełnego,koloru muzyki,śpiewu tańca swiata... Człowiek czuje się jak by tam był jak by z wami tańczył.. Mieszakm w Koszalinie (woj.zachodniopomorskie).
Zaś pracuje poza granicami Ojczyzny,zawsze gdy wracam do domu,wraz z braćmi organizujemy grila z ogniskiem jest zabawa jakies tańce pogaduszki wiadomo,ale najlebsze na koniec.. ROKICZANKA.. Lipka,W moim ogródecku,Polskie kwiaty to nasze najlepsze kawałki kazdy słowa zna i razem przy dzwiekach strun spiewamy 😀
z całego serca chciałebym podziekowac w imieniu moimi i w braci moich przyjacioł za to poprostu ze jestescie .. to jest piekne co robicie.. POKAZMY NASZA PRAWDZOWA POLSKE.. BO JESZCZE NIE ZGINEŁA a dzieki wam nie zginie bo pokazujecie NASZE POLSKIE SERCE pozdrawiam Adrian :*
%name Księga gościAl
Możecie być dumni z tego co " niesiecie " ludziom ! Poza dużą estetyką muzyczną, świetnym repertuarem , dajecie dużo więcej niż muzyka - wzruszacie. Pozdrawiam, także z Lubelszczyzny.
%name Księga gościMoon
Congratulations!
Once upon a time I was spending one Universitary year in Poland.
I love your folklore!
I'm so happy to watch your video clip on Youtube 🙂
So keep on going! Keep on singing! that's so joyful!
%name Księga gościDaria
Wspaniałości! Bez dwóch zdań - wspaniała muzyka, niesamowite aranżacje, głosy wywołujące gęsią skórkę... Tak trzymać! Dziękuję!
%name Księga gościMarek
i w oku, a i owszem...
%name Księga gościMarek
Osobiście wolę określenie HiFi. niż HD, gdyż HiFi lepiej akcentuje jakość zachowania treści, niż stopień wykorzystania zdefiniowanej dostępności sprzętu, jak to jest w HD...
A zaprezentowane wykonanie potrafi zakotwiczyć się w uchu...
%name Księga gościRafał
Piękna muzyka w super jakości. Spodobały mi się ogromnie teledyski na YT. Full HD i klasyka w jednym. Zamówiłem DVD i rozczarowanie. Jakość video CD 530MB na DVD co ma 4.7GB?Szkoda bo na dobrym sprzęcie różnica z YT 1080p jest porażająca...
%name Księga gościMarek
To nawet w Stuttgarcie niesie silną ciepła polska nutę 🙂
%name Księga gościMarek
Kiedyś spotkałem człowieka z zespołu Mazowsze, i wtedy i długo potem nie bardzo docierało do mnie, co może być takiego w muzyce ludowej znad Wisły, to znaczy tu znad rzeki Wieprz. Ale przypadkiem trafiłem na "Lipkę" i "W moim ogródeczku", "To i hola". To i nie dość, że dobrze zrobione, rześkie, to i charakterne i mocno polskie. Polecam te kawałki dobrzej muzyki i video komu się da. Powodzenia!
%name Księga gościTomek
Kawał dobrej roboty!
Pozdrowionka z Portsmouth, New Hampshire
%name Księga gościWłodek
Jesteście, cudowni i wspaniali!!!!)))))
%name Księga gościAlicja
Kochani! Jesteście przecudowni. Wasze utwory wyciskają łzy wzruszenia. W czasach ogólnego zidiocenia i dążenia do nowoczesności (która to nowoczesność jest po prostu brzydka) jesteście promykiem normalności. Przypominacie nasz przepiękny folklor, wobec którego chcą wzbudzić w nas wstydliwość i obrzydzenie. Jesteście wyjątkowi! Dziękuję Wam, że mogę słuchać tak wspaniałych utworów. W październiku wychodzę za mąż - nie wyobrażam sobie, żeby mogło na nim zabraknąć waszych utworów! CUDNIE!
%name Księga gościStaszek
Inspired, beautiful and creative harmonies! Can't wait for the special edition CD to arrive - and perhaps visit the old country again - to see a live performance!
Thank you so much
%name Księga gościDaniel
gorące pozdrowienia z Siedlec! super muzyka milo sie slucha tak piekne panie 🙂
%name Księga gościBolko
Trafiłem na Was przypadkowo, dobierając muzykę do naszego wesela po ślubie z siostrą mojej szkolnej koleżanki. Spotkalismy i pobralismy sie po latach kilka tysięcy km. od naszych rodzinnych domów. Wasze piosenki zawieraja tyle życia, młodości i miłości, że na wesele pasują idealnie. Wasze wykonanie "polskich kwiatów" , która to piosenka, każdemu emigrantowi wyciska łzy z oczu, jest najpiękniejszym jakie słyszałem. Serdeczne pozdrowienia ze słonecnej Południowej Karoliny. Monika i Bolko
%name Księga gościDaria
Witam. Byliście Państwo dzisiaj na Jarmarku Kazimierzowskim w Kowalu. Przepiękne garanie super muzyka oraz cudowny klimat. Moja córka która dostała od Państwa płytę za taniec jest bardzo zadowolona. Bardzo serdecznie dziękujemy. Bardzo pozdrawiamy. Życzymy dalszych sukcesów!!!! Daria i Gabrysia 🙂
%name Księga gościMałgorzata
Po prostu cudne... jestem zauroczona, dziś pokazałam Wasze teledyski czterolatkom, siedziały jak zaklęte z otwartymi buziami, oglądały teledyski jeszcze po trzy razy każdy choć mogły wziąć zabawki 🙂
%name Księga gościVeronica
Looking for my Polish roots (my maternal Grandfather came from Poznan, Poland before the 1900s,) I stumbled upon this wonderful group that is so lively. I have most of the songs memorized now...Just love listening to them, singing with them and watching the videos with my daughter, everyday, practicing my accent, feeling Polish...Bless you!!! Love, Veronica (Mom's maiden name Jaskowiak)
%name Księga gościPaweł
Świetna robota. Miło się Was słucha i ogląda. Pozdrowienia z Białej Podlaskiej!
%name Księga gościGolinarox Rafał
Bardzo uwielbiam Wasze wspaniałe piosenki. Często je słucham . Pozdrawiam

www.rafalgolian.cba.pl
%name Księga gościBeata
Pozdrawiam z Elbląga ,uwielbiam Was słuchać i oglądać też. Życzę sukcesów i wiele radości z "Rokiczanki ".
%name Księga gościMr & Mrs P Bell
We don't understand the Polish language but listening to your music makes us want to learn the language.
We are making our first visit to Warsaw Poland in July of this year. We will certainly buy your CD if we see it in the shops.
If you are performing somewhere close to where we are staying we will most certainly come to see you.
%name Księga gościShawn
Thank you for continuing the wonderful folk tradition! I love all manner of folk music and Polish music has such a wonderful quality that you bring to life.
%name Księga gościgrzegorz
...Cos Wpanialego oby tak dalej ...Lublin I Lubartow tak blisko ...pozdrawiam I Wesolego Alleluja dla Zespolu ....
%name Księga gościDr K A Janowski
Wspaniała muzyka, piękne wykonanie, cudowne zdjęcia. Jestem oczarowany.
Krzysztof
Południowa Afryka
%name Księga gościYanncick
Czesc Rokiczanka! Kiedy czy robicie nowy plyty?
%name Księga gościKarol
Super muzyka, chętnie bym śpiewał razem z wami, a może rekrutujecie do zespołu ??:)
%name Księga gościslovak vlado
Vaša muzika je super moc sa mi páči prajem všetko dobre a ukážte sa aj na Slovensku pozdrav zo slovenska posiela Vlado
%name Księga gościZbyszek
Super muzyka ludowa w nowoczesnym wykonaniu. Wpadłem na wasz trop przypadkiem na you tube i od razu zakochałem się.
Kiedy przyjedziecie do Pasymia (warmińsko - mazurskie)?
%name Księga gościLuiza
Muzyka, że hej! Aż łzy z oczu wyciska i serce tęsknotą za krajem wypełnia.
Pozdrowienia z Belize, Ameryka Centralna
%name Księga gościKamil
Na Wasz zespół trafiłem jakoś dwa lata temu, i trafiłem bardzo celnie! 🙂 Bardzo dobra muzyka, bardzo dobrze wykonujecie i łączycie muzykę folk, bo taką na poważnie zacząłem się interesować mając 23 lata i na codzień słuchając rock-a i jego odmiany. Tak powinno się dbać o dobro wspólne i przede wszystkim przekazywać tradycję następnym pokoleniom! Zapraszam Was do Częstochowy! Na jakiś jarmark albo na dożynki! Zgłoście się do miasta a chętnie mnóstwo ludzi przyjdzie i przyjedzie! Ja, na pewno a i z dziewczyną i z całą rodziną! 🙂 Pozdrawiam!
%name Księga gościGeorg Mackowiak
I have been a fan of your music for years. Now I just saw that you updated your website.
Looks great!
I hope there will be new videos, sooner or later?
(Sorry for using the English language, I only now four or five Polish words, my parents didn't teach me my ancestors language)
%name Księga gościMarek
Serce ściska jaka mamy Polską bogatą kulturę ale serc ściska iż w TV tak mało tej kultury zostało wszystko teraz na styl MTV a w narodzie zatraca się dziedzictwo
%name Księga gościAleksandra
Szanowni Państwo!!!
Tak jakoś przypadkowo znalazłam Waszą piosenkę na YouTube. Po tej pierwszej zaczęłam słuchać kolejnych. Jesteście wspaniałym, rewelacyjnym zespołem. Jestem zauroczona Waszym wykonaniem pieśni jak i jakością teledysków zamieszczonych na YouTube. Państwa zespól sam w sobie łączy pokolenia, zobaczyć można osoby młode, w wieku średnim i troszkę starsze. To jest naprawdę genialne. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że kiedyś zobaczę Wasz zespół w realu. Pozdrawiam.
%name Księga gościWojtasz
O ! taką synową dla mojego ojca ! Prawdziwe piekne Polki.
%name Księga gościPablo San Martin Aka Pavlov
Hi there, best regards from Canada... with my family really enjoy your music.
Do you know if there is any store for can buy your albums over here?
All the best.
%name Księga gościBruno
jestem pod wrażeniem SUPER!!!!
%name Księga gościinspire-studio.com.pl
Wspaniała muzyka! Polecam wszystkim.
inspire-studio.com.pl
%name Księga gościJarosław Kijów
Świetne!
serce śpiewa
%name Księga gościVlado
Nadherna muzika a spev . Radi by sme vas videli aj na Slovensku na niektorom z folklornych festivalov napriklad vo Svidniku alebo Medzilaborciach .Planujete niekedy robit aj zahranicne turne ? Prajem vela uspechov a zdaru do buducnosti ...
%name Księga gościRavi
I don't understand Polish but I love listening to your music.
%name Księga gościMateusz
Jest nowa strona to i pozostaje wyczekiwanie nowej płyty 😉
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt 🙂
%name Księga gościMariusz
Dobrze że ten gatunek muzyki wraca do nas, a zespół "Rokiczanka" jest po prostu świetny.
%name Księga gościAdrianWawa
Bardzo fajny zespół:-) miło się słucha, cieszę się, że ktoś jeszcze daje nam tyle radości dla ucha 🙂 Paulina Wasak -piękny głos, niesamowita barwa, ciekawa tonacja i przepiękne wykonanie 🙂 jest śliczna i jeszcze tak pięknie śpiewa...pozdrawiam i dziękuję 🙂
%name Księga gościJulian
Witam serdecznie 🙂 Poznałem Wasz zespół zupełnie przypadkiem, ale już nie przypadkiem uwielbiam Was ! Dziewczyny, super głosy, Panowie , świetna muzyka. Z pewnością przyjadę na najbliższy Wasz występ !!! Pozdrawiam 😀
%name Księga gościmateusz
Fajna i ładna stronka, fajny pomysł, mi to się barzo spodobało i fajnie jest opisany temat. Dużo informacji której potrzebowałem) Dziękuje)
%name Księga gościdominiki
to calkiem nie jest zlym to co robicie bo to jest

ważnym i zawsze bedzie i nikt nie powie ze tego nie

liubicie bo tak to naprawde)

www.slaskie-mocne.samochody-dostawcze.com
%name Księga gościolek
super!!!
%name Księga gościpyrka
Jaka przyjemna muzyka, wpadająca w ucho. Usłyszałem Was pierwszy raz w schronisku Samotnia w Karkonoszach...były tam studentki z Lublina. Grajcie, śpiewajcie więcej, brawo.
%name Księga gościmatrix
Brawo!
%name Księga gościManiak
Życzę wszytskim miłego dnia i pozdrawiam serdecznie
%name Księga gościPati
super 🙂
%name Księga gościkamil
Świetnie. Gorąca zachęcam i polecam. Trzymajcie sie, pozdrawiam 🙂

www.brok.compensation-uk.net
%name Księga gościsebastian
swetna muzyk pozdrowienia z dortmundu zyczy cala moja rodzina v
%name Księga gościMaria
Bardzo dziękuję. Super 🙂 pozdrawiam

http://tomusibyc.blox.pl/html
%name Księga gościkuchar201
Witam !
Wiele ciepłych słów padło pod Państwa adresem , i ja też jestem pod wielkim wrażeniem.
Nie tylko warto, ale wręcz należy kultywować naszą tradycje twurczości ludowej.
W wielu krajach są dumni z folkloru , choćby Irlandia i artysta Michael Flateys ktury z folkloru Irlandzkiego stwożył prawdziwe szoł ( warto zobaczyć-polecam).
Ale nie o tym chcę pisać , W utwoże Lipka urzekł mnie głos wokalistki.
Jest naprawdę cudowny , mocny i o nie spotykanej barwie , jak go się słuch to ma się wrażenie jak by człowieka przeszywał .Chapeau bas dla Pani oraz dla całej grupy bo jako całość dajecie nowe oblicze Polskiej muzyce flklorystycznej , z podkreśleniem muzyce!
Trzymam kciuki i życzę dalszych sukcesów !!!
%name Księga gościZbigniew
Widziałem Państwa zespół w TV Trwam. Jesteście boscy. Cóż za piękna mużyka, wspaniałe wykonanie. Jestem pod wielkim wrażeniem. Wielki szacunek dla Waszego zespołu.
P.S. Płytę także zamówiłem.
Pozdrawiam znad Bałtyku i pięknej ziemi koszalińskiej. Jakbyście Państwo kiedyś zawitali z koncertami to dajcie znać.
wyszoborski@poczta.fm
%name Księga gościJoanna
Urodzona w Lubartowie, pochodze z sasiedniej wsi chociaz mieszkam juz od prawie 30 lat poza Polska. Usyszec was i zobaczyc wasze teledyski to jak nabrac w pluca rzeskiego, gorskiego powietrza. Nie da sie tego z niczym porownac. Jestescie wspaniali!
%name Księga gościJasiek
Od dłuższego czasu przyglądam się Waszej twórczości , jesteście wspaniali 🙂 Profesjonalne teledyski , aranżacja i wykonanie na bardzo wysokim poziomie , aż chce się słuchać i oglądać . Sam kiedyś śpiewałem w chórze min. takie utwory , więc teraz łezka się w oku kręci jak słyszę je w tak pięknej oprawie . Gratuluję i życzę sukcesów i wytrwałości .
%name Księga gościAndrzej Kicinski
Dzień dobry, kocham muzykę to zrobić, słyszę z dalekiej Argentynie, że urodził się w Argentynie, ale polskiego pochodzenia.
Jestem Harcerz polski i jestem bardzo dumny z przynależności do społeczności polskiej.
To bardzo miłe, że wykonywanie muzyki folk i filmy są bardzo piękne krajobrazy mojej ukochanej Polsce.
Mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie po tej stronie świata ..!
Chciałbym również, aby wysłać mi zdjęcie grupy, dziękuję bardzo, aby rozjaśnić każdy dzień z piękną muzyką.
Pozdrowienia z Argentyny.
%name Księga gościВасиль
Вітаю Вас!
Прийміть мою щиру вдячність за Вашу творчість, що стала для мене справжньою знахідкою, откровенням і справжнім вікном у світ Польської музики і культури. Завдяки Вам, я знову вчу польську мову, якою говорили і мої предки.
Ваші пісні так добре запам'ятовуються, Ваші кліпи несуть спокій і радість.
Бажаю творчих здобутків, чекаю нових Ваших робіт. Також, чекаю Вас в Україні!
З великою повагою і щирою любов'ю із України.
%name Księga gościAdrien
Etant Français, avec des origines Polonaises, j'apprécie beaucoup le folklore Polonais, et ce groupe est vraiment génial !!!
continuez comme ça vous êtes super !!
%name Księga gościWitold
Dziękuję za przepiękną muzykę - jako wywodzący się z Lubelszczyzny / edukacja w Lubartowie / aktualnie mieszkający w Szczecinie .
%name Księga gościŁukasz
Zapraszam do Nowego Sącza , jest tu całe mnóstwo osób które przyjdą na koncert i będą się świetnie bawić . Pozdrawiam;-)
%name Księga gościЕвгений Красиков
Люблю Польшу и её прекрасную народную музыку!А вам ребята, желаю успехов в творчестве.Вы-молодцы!!Я полюбил ваш коллектив.Слушаю в машине постоянно!!!С любовью из России!!!
%name Księga gościсергей
Ура-народной песне!
%name Księga gościMichał
Witam...
To co robicie jest wspaniałe...sam przez 7 lat od 1996 do 2003 byłem członkiem Zespołu Pieśni i Tańca "OBERTAS" w Szydłowcu niestety zespół przestał istnieć...oglądając Wasze teledyski, słuchając waszych interpelacja aż ciepło robi się w sercu...mam nadzieję, że dane będzie mi zobaczy was na żywo...Życzę Wam z całego serca wszystkiego najlepszego i samych sukcesów zarówno estradowy jak i w życiu codziennym...P.S. wielkie słowa uznania dla solistki z piosenki "W moim ogródecku"...
%name Księga gościmonikaaleksandra
Bardzo dziękuję za przepiękne interpretacje polskiej muzyki ludowej, wspaniałe aranżacje i barwne teledyski, dzięki którym moje córki rozkochały się w polskim folklorze! Kiedy przyjedziecie do Krakowa? Czekamy!
%name Księga gościJarek
super macie muzyke, uwielbiam was sluchac 🙂
%name Księga gościAdrian
Wspaniała muzyka, życzę wam samych sukcesów:-)
%name Księga gościRyszard
Z dalekiego Meksyku serdecznie pozdrawiam. Trudno uwierzyc ze jeszcze ktos w kraju spiewa taka muzyke.
%name Księga gościBesta
Wrocław pozdrawia. Znakomite!
%name Księga gościhabaner
piknie ze az strach, oby ak dalej
%name Księga gościEwa
Wspaniała muzyka źródeł. Słuchamy z pięcioletnią córeczką i synem 9 lat. Ta muzyka łączy pokolenia. Brawo. Dziękujemy i prosimy o jeszcze.
%name Księga gościRoman
W pełni się zgadzam z moimi przedmówcami pięknie śpiewacie i co najważniejsze dzięki takim zespołom jak Wasz jest nadzieja ze nasz piękny folklor nie zaginie życzę Wam jak najwięcej sukcesów i by wasze piosenki były słuchane nie tylko w Polsce ale by słuchała ich Polonia na całym Świecie
%name Księga gościDaniel
Pieknie ()
%name Księga gościmaster
gdzie takie piękne dziewczyny z głosami jak dzwon się uchowały
któraś musi zostać moją żoną
%name Księga gościmieciek21
Czekamy na nowe teledyski oraz CD.Polski folklor jest bogaty i piekny, macie co robic:).Pozdrawiam goraco.
%name Księga gościParacetamol
Wielkie dzięki za piękną muzykę! Jesteście SUPER!!!
%name Księga gościJacek
Pięknie! Wspaniała muzyka, trzymam za Was kciuki! 🙂
%name Księga gościlegniczanka
Podpisuję się całym sercem pod wpisem Pana Piotra z Warszawy, moja śp. mama urodziła się w Dysie, więc nie tak daleko. Niestety, szybko zmarła (32 l.), tym bardziej jesteście mi bliscy, bo to lubartowskie klimaty. Moja rodzina jak Was usłyszała, to dziś musiałam zamawiać płyty - i bardzo dobrze. Życzę powodzenia i czekamy na następne 🙂
%name Księga gościdfdf
ladne emsicje.
%name Księga gościPiotr z Warszawy
Przed chwilą w sieci przypadkiem trafiłem na Waszą piosenkę. Że też nie wcześniej! Natychmiast przesłuchałem wszystkie piosenki na youtube'e. Piękna muzyka, radość ze śpiewania, muzykowania, piękne plenery, profesjonalne nagrania. Śpiew czysty (nagrań na żywo też wysłuchałem), radosny, sprawni instrumentaliści. Wszystko wspaniałe! Mam nadzieję, że dane mi będzie posłuchać Was kiedyś na żywo.

I jeszcze jedno: wszystkie Panie pięknie śpiewacie, ale solistka (m.in. "W moim ogródecku") to skarb najprawdziwszy. Piękny, żywy głos, idealny do tej muzyki.

Ślę wyrazy szacunku,
Piotr - od dziś fan Rokiczanki
%name Księga gościC ARNIDIS
to jest genialne,
po raz pierwszy usłyszałem polską muzyke folk co porywa brawo.
%name Księga gościMarek z Inowrocławia
Jakże ubogim byłby nasze życie gdyby nie Wasza piękna ludowa muzyka.Do niedawna żyłem w nieświadomości że tak cudowny i piękny zespół istnieje na mapie naszego Polskiego ludowego folkloru.Wasze wykonania utworów a w szczególności Lipka czy też W moim ogródeczku są tak fascynujące i wzruszające że chciało by się je słuchać słuchać słuchać bez końca .Dzięki Wam kochani za to że jesteście dzięki Wam za te cudowne chwile spędzone z Waszą muzyką Pozdrawiam serdecznie życząc Wam jeszcze większych sukcesów na arenie Polskiego folkloru.
%name Księga gościGrzegorz z Gliwic
Cieszy mnie bardzo wasza twórczość, zachowanie i rozwijanie naszej muzyki ludowej, super wykonania bardzo ładne teledyski które na pewno przyciągną uwagę młodych ludzi. Lubie słuchać utworów w waszym wykonaniu 🙂 Mimo tego iż w czołgu niby zabronione słuchanie muzyki ale na próbach poligonowych można 🙂 Pozdrowienia z fabryki czołgów 🙂
%name Księga gościPaweł z Gliwic
Widzę, że nie jestem jedyny z okolic Łabęd, któremu spodobaly się te piosenki. Co prawda znam je od dawna i nie raz śpiewałem je na weselach w rodzinnych stronach moich rodziców czyli na lubelszczyźnie, ale w wykonaniu Rokiczanki są naprawdę super. Czekam na kolejne teledyski. Lipka i pozostałe są naprawde profesjonalnie nagrane i cieszą oko. Pozdrowienia i gratulacje dla Rokiczanki.
%name Księga gościKrzysiek
Rodzinnych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych wszystkim członkom zespołu i sympatykom
życzy

Krzysiek z Łodzi
%name Księga gościAda
Niezła strona. Pozdrawiam
%name Księga gościEwka
Super sprawa! A tak w ogóle to powinno być więcej zespołów, które pielęgnują polską tradycję.
%name Księga gościfdfd
Czy zespół planuje koncert w Warszawie lub okolicach? Chętnie byśmy się wybrali, ale do Lubartowa dość daleko...
%name Księga gościrobert
wspaniala muzyka przepiekne wykonanie utworow corka moja pokazala mi wasze piosenki na you tube slucham ich teraz czesto jak biegam/ jog tutaj w dalekiej Kanadzie naprawde super jest sie czym chwalic
%name Księga gościmadzia
Moja 6-letnia uwielbia Wasz zespół. Miłość zaczęła się od tego, że śpiewała "Lipkę" na konkursie przedszkolnym "Na ludową nutę". Potem oglądałyśmy Wa I słuchałyśmy w internecine. Kupiłyśmy płytę I codziennie słuchamy. Córka chciałaby się dowiedzieć, jak ma na imię Pani - solistka w piosence "W moim ogródecku"
%name Księga gościAl
Paulina
%name Księga gościMarika
bardzo podoba mi sie strona...pozdrawiam
%name Księga gościWojciech
Świetna kapela ludowa, ja osobiście bardzo lubię polski folklor.
%name Księga gościMateusz
Witam kiedy można spodziewać się nowej płyty ?:)
%name Księga gościAmbroży
Pozdrawiam serdecznie Zespól, piękna muzyka, piękna tradycja i wreszcie piękne dziewczyny :)!! Chciałbym kiedyś Was na żywo posłuchać bo naprawdę jest co ... stary punkowiec Wam to mówi 🙂
%name Księga gościBohdana
Pozdrawiam autora strony, bo strona naprawdę przyjemna.
%name Księga gościmichal starachowice
dobra muza
%name Księga gościdiana
świetna stronka......pozdrawiam
%name Księga gościAnka-Lubartowianka
Witam serdecznie wspaniały Zespół! Wasza muzyka jest prawdziwą cudowną ucztą dla duszy. 🙂 Proszę o kolejną płytę z innymi popularnymi utworami ludowymi w Waszej aranżacji i wykonaniu. Pozdrawiam!
%name Księga gościJarek
Piękne wykonania, super aranżacje, wspaniałe teledyski! Pozdrowienia od Zespołu Pieśni i Tańca "Pawie Pióra" z Michałowic koło Krakowa.
%name Księga gościwit
Piękne wszystko dziewczynki i muzyka czekamy na więcej
%name Księga gościShinobi
Pięknie gracie, pięknie śpiewacie, wyglądacie rewelacyjnie!
Wasze teledyski są magiczne i mógłbym je oglądać godzinami tylko trochę mało. Proszę o więcej i pozdrawiam.
%name Księga gościEugeniusz
Słucham, słucham, słucham!!! Przepiękne/ cudne zaspiewane , przedstawione *** Oczywiscie zamówiłem płytę CD. w domu Kino w samochodzie sys. audio Bose- będzie jazda ... Dziekuję !!! Proszę o następną CD... Miłego.................
%name Księga gościmartG
Wapaniale, doskonale, cudownie
%name Księga gościHogfather
Proponuję wrzucić płytę na spotify 🙂 Bardzo przyjemnie Was się słucha na YT
%name Księga goścismoothoperator
Jesteście naprawdę super zespołem. Z wielka przyjemnością ogladam i słucham. Brawo!!! smoothoperator
%name Księga gościRobert
Dawno żech nie słyszoł tak gryfnych szlagrów. Tańcowoł żech aż miło.
Przyjeżdżojcie do nos 😉
Pozdrowiom ze Śląska.
%name Księga gościJohn
I would like to thank you from the USA. I have enjoyed the videos and music. I am of Polish descent and have enjoyed Polish folk music and my heritage. God bless.

Chciałbym podziękować z USA. I cieszą się filmy i muzykę. Jestem polskiego pochodzenia i cieszyliśmy polskiej muzyki ludowej i moje dziedzictwo. Niech Bóg błogosławi. John
%name Księga gościPani Alutka
Odkryłam Was dzięki koleżance mojej córki i będę jej za to dozgonnie wdzięczna! To co robicie jest rewelacyjne! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Słucham Was non-stop i nawet zaraziłam Wami koleżanki z pracy 🙂 One też słuchają. Życzę dalszych tak wspaniałych pomysłów i wielkich sukcesów.
%name Księga gości4 córki
Co za radość! Dziękuję.
%name Księga gościDZIEWCZYNA Z LUBLINA
NO I CO Z NOWĄ PŁYTĄ? CZEKAM!
%name Księga gościRafał
Witam.
Piękna muzyka.
Proszę o możliwość zakupu płyty na ITunes.

Pozdrawiam.
Rafał z Warszawy
%name Księga gościArnulf
dzięki za kreatywność! witam z Wilna !! суперски поетe особенно "Lipka" 🙂
%name Księga gościmic
Dziękuję bardzo za wspaniały Polski folklor!! Piekne wykonanie , mam nadzieje ze zobaczę was w Czeremszynie na festiwalu w 2015! 🙂
%name Księga gościMirosław
jeśli w duszy mieszka Dobro to gdy serce śpiewa Dobro się rozlewa w inne dusze. Staropolskim "Bóg zapłać" i "Szczęść Boże" na nowy 2015 rok :))
%name Księga gościRyszard
Dopracowane teledyski z pięknie opowiedzianą historią. Wielki szacunek za muzykę.
%name Księga gościja
Czy ktoś mi może powiedzieć jak nazywa się wokalistka która dostaje dynię w teledysku ??
%name Księga gościKrzysiek
Pani "Matko, Matko" Kasia 🙂
%name Księga gościRyszard
Dziekuje ! Pierwszy raz jade do Polski po 25 latach w lutym 2015 jakzesz pieknie gracie I spiewacie. Lezka sie kreci. Rodak z Australi.
%name Księga gościG. Mackowiak
I just fell in love with your music! And now i regret that my grandparents and parents didn't teach me Polish. G. Mackowiak
%name Księga gościKrzysiek
Rodzinnych, Zdrowych i Wesołych Świąt życzę wszystkim członkom zespołu oraz wszystkim sympatykom.
%name Księga gościMateusz
Zdrowych I Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla całego zespołu oraz dla fanów Rokiczanki.
%name Księga gościDarek
Myślałem, że już nigdy nie zatęsknię za krajem ...
Pozdrowienia z zimnej, cimnej Noregii
%name Księga gościXT
Kochani!Podtrzymuję swoje zdanie.Jesteście moją miłością OD PIERWSZEGO WEJRZENIA! Dziękuję za otrzymane od Was płyty. W mojej płytotece będą na pierwszym miejscu. Chętnie zobaczę i posłucham Was na koncercie na żywo. Jeśli czas pozwoli i obowiązki pojadę za Wami. pozdrawiam 🙂 Dziękuję za spotkanie w Adwencie...i już wiecie kto...
%name Księga gościWiktoria
Witamy!
Mieszkamy w Rosji. uczymy się polskiego. Bardzo się podoba wszystkie piosenki i chcielibyśmy zaśpiewać Polskie kwiaty. Bardzo proszę jeżeli to jest możliwo przysłać nuty. Dzieci grają na flecie, klarnecie, fortepianie, skrzypcach. S poważaniem Wiktoria.
%name Księga gościPiotr
Witam.

Cudowna jest wasza muzyka.
Przystojni Panowie i Piękne Panie.
Jak będziecie w Wlkp zapraszam do Środy wlkp
%name Księga gościLadislav
Witojcie mili 😉
Pekne pieśniczki som mile dla ucha i świetnym wykonaniu!
Pozdrowiom z serca zycymy zrwoio nojlepszego!!!
Z Góralskimi pozdrowienomi HEJ!
%name Księga gościwrozka
Ladna skiega.
%name Księga gościAndracjusz
Witam
Paulinka Wasak is the Best
I tyle w temacie 😉
Pozdrawiam
%name Księga gościAndrzej
04.11.2014 - 1:54 - Andrzej

Dziekuje bardzo za cudowne piosenki! Slucham z przyjemnoscia.
Czesc z Bialorusi! Minsk.
%name Księga gościJoaśka
Kochane Babeczki i Chłopaki z "Rokiczanki"- cieszymy się ogromnie z Waszego wyróżnienia na Gali Kultury. Robicie coś pięknego, co chwyta za serce i starych i młodych. Gratulujemy wyróżnienia. Jedno jest pewne - czeka Was jeszcze wiele nagród i sukcesów! A Naszemu Ireczkowi szczerze gratulujemy - Gosia, Asia, Mariolka i Alusia - koleżanki z Kalinówki.
%name Księga gościJolka
Kochani gratuluję wyróżnienia. Należało Wam się jak nie wiem co. Jesteście wspaniali( ale to już wiecie od dawna).Czekam na nową płytę. Pozdrawiam.
%name Księga gościmarkto
Fajna z Was folkowa kapela! Słucham z wielką przyjemnością. Chociaż u nas na Podlasiu działa Czeremszyna (także fajnie grają), to większość tekstów wykonują po białorusku czy ukraińsku i nie wiele z tego rozumiem jako mieszkaniec Ciechanowca leżącego na granicy Mazowsza i Podlasia gdzie żadnej mniejszości tu nie mamy. W Ciechanowcu w skansenie podlasko- mazowieckim odbywa się coroczna impreza o zasięgu wojewódzkim zwana "Podlaskie Święto Chleba" i też przyjeżdża multum kapel folkowych, ale Was chyba jeszcze w Ciechanowcu nie było.
%name Księga gościNaimad
Powinno się w Polsce krzewić tradycję śpiewu, a tym bardziej takiego.
Pozdrawiam.
%name Księga gościArtur z Heerlen
Przyjedziecie kiedyś do Holandii (do Brunssum).Jesteście super, pozdrawiam i czekamy
%name Księga gościobserwator
Jesteście fajni tylko szkoda że Mała Rokiczanka ma tak mało występów , są też rewelacyjni .
%name Księga gościRobert
Swietna muzyka! Szczegolnie fajnie brzmi za oceanem.. Pochodze z Lublina, moze kiedys zobacze Was na zywo przy okazji wizyty w Polsce...
%name Księga gościMARTA
CUDOWNA INTERPRETACJA POLSKICH PIOSENEK LUDOWYCH. ZAPRASZAMY DO PRZYSUCHY NA ORGANIZOWANE MIĘDZY INNYMI PRZEZ TOWARZYSTWO KULTURALNE IM OSKARA KOLBERGA COROCZNIE DNI KOLBERGOWSKIE.
%name Księga gościMario Flame
Uwielbiam klimaty tamtych czasów. Brawa za super wykonanie i piękne głosy. Pozdrawiam
%name Księga gościJanicek
Super piosenki zwłaszcza W moim ogródecku...R E W E L A C J A ! i ...LIPKA. BRAWO za wykonanie. Szacunek za promowanie POLSKOŚCI i prawdziwego ludowo-chłopskiego patriotyzmu. Powodzenia
%name Księga gościPiotr
Przyjedziecie kiedyś do... Gdańska?
Zapraszamy!
%name Księga gościrudy_jr
jestem za!!! mieszkam niedaleko Gdańska-na bank przybędę na koncert 🙂
%name Księga gościrudy_jr
Ależ mi się podoba!!!!!!mimo, że na codzień słucham innej muzyki:) a moze dlatego ze śpiewałem i tańcowałem za gówniarza w zespole ludowym Wojcieszanie 🙂

pozdrawiam serdecznie-chyba płytę kupię!!!
%name Księga gościRoman
Dziękuję za piękny występ w Ciechankach Łeczyńskich. Zabrakło tylko drugiej pięknej solistki.
Pozdrawiam
%name Księga gościMF
GRATULACJE. WIELKI KUNSZT W WYKONANIU RÓŻNYCH UTWORÓW. DLA MNIE NA 1 MIEJSCU TO "W MOIM...". ŻYCZĘ SUKCESÓW! 🙂 .
%name Księga gościGdańszczanin
Zarówno teledysk jak i cała piosenka "Lipka" jest fantastyczna, słucham jej codziennie z wielką przyjemnością. Gorąco pozdrawiam i oczekuję z niecierpliwością kolejnej płyty.
%name Księga gościStefan
Absolutnie się z Panem zgadzam, ja również lubię Rokiczankę.
%name Księga gościZdzisław
Coś cudownego... Cały zespół wspaniały, lecz oczywiście Dziewczyna solistka, zdecydowanie, pod każdym względem, wybija się na czoło... Piękna, cudowna, niepowtarzalna, jedyna... Super cudowny głos. Skromnością, wdziękiem i urodą "bije na głowę", wszelkie plastikowe "gwiazdy". Powabem, urokiem osobistym, ciepłem wewnętrznym, dziewczęcą skromnością, świeżością, subtelnością, delikatnością, mogłaby obdarować z tuzin "zwykłych" panien i wiele tych przymiotów jeszcze Jej by pozostało... Ach ten gest tulenia się do chłopaka, ach ten gest poprawiania warkocza.... - serce staje z wrażenia. Cudo...
%name Księga gościJan
Bardzo ale to bardzo. Absolutna rewelacja. W zalewie kiczu,
i w dodatku z 590... na początku kodu paskowego.
%name Księga gościjasiu
fajna muzyka wpada w ucho :):):)
pozdrawiam i zycze powodzenia
%name Księga gościRafał Golian
Witam was. Bardzo podoba mi się was zespół. Aż miło się was słucha. Pozdrawiam Zyczę wam szczęścia na przyszłość.
%name Księga gościTomasz B.
Jesteście super !!!!! Pozdrawiam !
%name Księga gościN.
A ja dla odmiany zachwycam się wdziękami męskiej części Rokiczanki & dodatkowo umiejętnościami Pana od Skrzypiec. Jego gra to istny majstersztyk. Rzeszów pozdrawia i zaprasza 🙂
%name Księga gościMichał
Absolutnie cudowna muzyka, najwyższy poziom artystyczny, właśnie kupiłem cd... Pośród plastikowej tandety i ulepszaczy mixujących, sztucznych dj i jeszcze bardziej sztucznych wokalistów i wokalistek pseudoartystów upodabniających się do Kenów i Barbie - absolutny diamencik... super!!!
%name Księga gościMaryla i Jarek Wrocław
Było warto gnać na drugi koniec Polski aby Was obejrzeć i posłuchać na żywo. Dzisiejszy koncert w Pawłowie był rewelacyjny pomimo tego , że lał się z nieba 34-o stopniowy żar. Jesteście jeszcze lepsi na żywo niż na płycie. Gratulacje dla zespołu wokalnego, dla kapeli która tak gra, że iskry lecą i dla prowadzącego Pana Irka
Trzymajcie tak dalej!!! Zapraszamy na Dolny Śląsk. Osobne gratulacje dla Pana z Pierwszych Skrzypiec.
%name Księga gościJanusz ze Szczecina
Bardzo smutne historie śpiewacie nawet w skocznym wykonaniu. Będe zaszczycony jak zgodzicie się zagrać na moi weselu. Chociaż do tego jest dalej jak bliżej
%name Księga gościvincent
Na co dzień słucham zupełnie innej muzyki, jednak wszystkie utwory w Waszym wykonaniu są dopracowane w najdrobniejszym szczególe; są dobre pod względem jakościowym co jest niestety rzadkością w tym gatunku na polskiej scenie. Szkoda, że koncerty nie mają zasięgu ogólnopolskiego jednak liczę na Was, że jeszcze trochę i będziecie jeździć po całej Europie 😉

pozdrowienia z Górnego Śląska 🙂
%name Księga gościROZBISURMANIONY
Ta urocza dziewczyna, która śpiewa "W moim ogródecku" powinna być twarzą i głosem zespołu. Wspaniały wokal, wspaniała prezencja sceniczna - chodząca perełka. Nie psujcie wizerunku zespołu innymi wokalistkami, one mogą być najwyżej tłem tej uroczej wokalistki.
%name Księga gościW77
No cóż - główna wokalista CUDOWNA! I i taka radosna ale reszta dziewczyn też piękne Słowianki. Muzyka piękna - mam nadzieję, że to nie ostatnia płyta. Ja wkrótce zamawiam razem z DVD - fajne klipy i tak mowiac glowna wokalistka masz na mysli Pauline ?? 🙂 jesli tak to masz racje Kaska tez ladna ale nie w mojem guscie 😉 caly dzien w robocie sluchalem tej piosenki 😉 Paulina ma prze zajebisty glos !!! i do tego taka cudowna i urocza
%name Księga gościcaine121
No cóż - główna wokalista CUDOWNA! I i taka radosna ale reszta dziewczyn też piękne Słowianki. Muzyka piękna - mam nadzieję, że to nie ostatnia płyta. Ja wkrótce zamawiam razem z DVD - fajne klipy i tak trzymać.
%name Księga gościW77
Bardzo piękna ta wokalistka która spiewa " w moim ogródecku", ślicznie wygląda i bardzo podoba mi sie jej głos mogłbym z nią brać ślub nawet i jutroooo ! . Pozdrowienia dla niej :*
%name Księga gościIwona B.M.
Dziękuję za szybką przesyłkę. Płytka już siedzi w odtwarzaczu i umila nam chwile. Pozdrawiamy i czekamy na Wasz koncert na wyspach.
%name Księga gościKołek
LOVE IT!!!!
%name Księga gościGrzegorz
Wasza muzyka to idealna odskocznia od tandety, bylejakości i komercyjnego syfu, dziękujemy i prosimy o więcej:)
%name Księga gościdarek Katowice
Dla mnie bomba, zero tandety, plastiku rozbieranych sztucznych lateksowych barbi, To sie ceni! zwłaszcza w dzisiejszych czasach, a teledysk do Lipka fantastyczny! pozdrawienia z Górnego Śląska
%name Księga gościAndrzej
Jestem pod ogromnym wrażeniem wczorajszego występu w Starym Tartaku. Muzyka na żywo, zero dyskietki. Wirtuozerstwo muzyków w połączeniu ze staropolskim repertuarem to gwarancja dobrej zabawy i ciekawych doznań muzycznych przypominających mazurki Chopina. Ponadto doskonałe wykształcenie muzyczne i komunikatywność skrzypaczki Kasi i piękno wewnętrzne Agnieszki spotęgowały doznania estetyczne...
%name Księga gościTomek
Hej!
Dziś pierwszy raz wpadliśmy z córką na Wasz teledysk na YT. Pokochaliśmy Was natychmiast. Serce rośnie gdy słucha się takich muzyków. Zagrajcie kiedyś w Płocku...
%name Księga gościeljot
byłem w Jedlińsku widziałem.zespół Pierwsza Klasa.a skrzypaczka?SUPER i jeszcze PIĘKNA.gratulacje
%name Księga gościDominik
Witam. Na gorąco po występie w Jedlińsku. Po prostu rewelacja! Jestem pod dużym wrażeniem! Przyznam, że nie słyszałem o zespole wcześniej ale szybko nadrobię zaległości. Poziom jaki prezentujecie jest bardzo wysoki, począwszy od strojów poprzez całokształt oprawy muzycznej. Szkoda, że nie byłem na całym występie mam nadziej, że jeszcze będę mógł oglądać zespół na żywo.
Pozdrawiam i życzę duuuuuuużo kolejnych sukcesów, których z pewnością będzie bardzo wiele
%name Księga gościMateusz
Szkoda, że wam się występ w jedlińsku opóźnił i nie mogłem już dłużej na niego zostać.Ku pokrzepieniu serca mogłem was tylko ujrzeć wysiadających z autokaru i podążających za scenę:) Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się was usłyszeć na żywo w okolicach Radomia już niebawem:)
Dobrze, żeby była to gmina Kowala, gdzie serdecznie zapraszam.
Powód spóźnienia waszego chyba znam i to były nieszczęsne światła, bo korek aż za rondo Narodowych Sił Zbrojnych w Radomiu się zrobił.
Pozdrawiam i życzę udanego występu.
%name Księga gościdziewczyna z Lublina
Kiedy będzie następna płyta? Już zamawiam:). W Lublinie koncert był fantastyczny.I te nowe piosenki. Akurat na nową płytę:)))
%name Księga gościSławek66
Dopiero wczoraj przez przypadek odkryłem Was na youtube. Jakież było moje zaskoczenie ! Słuchałem po kilkanaście razy wszystkie Wasze dostępne tam utwory. Śpiewacie przepięknie. Głosy wokalistek niesamowite. Stroje, tło i inscenizacja fantastyczne. A w niektórych paniach naprawdę można się zakochać. Zresztą panowie też prezentują się świetnie. Jak to możliwe, że dopiero teraz Was odkryłem ? Ciągle teraz nucę "w moim ogródecku". Aż się żona ze mnie śmieje 🙂 Może wracają do mnie klimaty z dzieciństwa ? Urodziłem się w Świętokrzyskiem, a potem los zagnał mnie do stolicy, którą kocham ale w której czuję się trochę obco i chętnie odwiedzam rodzinne strony. Choć wiem, że już tam nie wrócę. Bo ciężko byłoby układać wszystko od nowa. Kocham Was i pozdrawiam. Bądźcie zawsze sobą.
Życzę kolejnych sukcesów.
Wasz nowy FAN !
%name Księga gościgg
A gdzie zapowiadana słit focia z placu Zamkowego?
%name Księga gościLukano
Kiedy następne teledyski ??
Dzisiaj w Lublinie były nowe piosenki 🙂
Strasznie miło było poznać Was na żywo !
Do następnego spotkania 22 czerwca w Jedlińsku. Tam też się zjawię. Super, że teraz zapowiedzi są dużo wcześniej widoczne na stronie.
%name Księga gościTomasz W.
Witam.Od 1998 roku tańczę w zespole ludowym PIERWIOSNEK z małej miejscowości Sękowo powiat szamotulski.Chylę czoła przed wami.Jest coraz to mniej ludzi którzy kultywują ten rodzaj muzyki i tańca a przeglądów zespołów folklorystycznych jest jak na lekarstwo.Mam nadzieję że kiedyś spotkamy się na wspólnych występach.
PS.Zwróćcie uwagę że słowo KAPELA pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, w folklorze używamy słowa muzykanty:).Tak na marginesie.Życzę powodzenia i trzymam kciuki oby tak dalej!!
%name Księga gościMateusz
Nie spodziewałem się że będziecie grać w okolicach Radomia a tu proszę jaka miła niespodzianka:).
Szkoda tylko że to po drugiej stronie miasta ale mam nadzieję że nic nie stanie mi na przeszkodzie żeby was zobaczyć i usłyszeć na żywo.
Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam do 22 czerwca.
%name Księga gościŚwięta Warmia
Pozdrawiamy i zapraszamy do Olsztyna
%name Księga gościSebastian
Akurat dostalen wasz Cd. Przepiekna muzyka i jeszcze piekniejsze wykonanie. Dziekuje za te chwile radosci z Wami i czekam ne kolejne plyty ( moze byscie tez Koledy nagrali? )
%name Księga gościSzymon
Coraz bardziej uwielbiam tą muzykę ! A w Paulinie się zakochałem po prostu !!! pozdrowionka 😉
%name Księga gościMałgorzata
Właśnie zakupiłam waszą płytkę! Już się nie mogę doczekać aż ją dostanę. Tymczasem pozostaje YT z pięknymi teledyskami! Czekam z niecierpliwością! Pozdrawiam i ściskam cały zespół!
%name Księga gościJolka
Kochani gratuluję narody, ale to trzeba się chwalić, a człowiek dowiaduje się z prasy regionalnej, że "Lipka" została nagrodzona. Jeszcze raz gratuluję.Pozdrawiam. Pani Elu fartuszki śliczne.
%name Księga gościKisiel
Serdecznie dziękuje za płytkę z autografami. Byłam szczerze zaskoczona. Bardzo mili jesteście:)
%name Księga gościValera
Tak pomaga w pracy Matki Boskiej Częstochowskiej, poważaniem Panyushkin Valery
%name Księga gościvalera
Dzień dobry, drodzy uczestnicy rokichanki Kochałem swoje piosenki, takie jak nasze, rosyjskiej piosenki, która mówi o jednym pochodzeniu naszych ludzi, chciałbym zarezerwować dysk, ale jak zapłacić z karty nie można, więc nelzyaldi wysłać za pobraniem, zhelayuVam dalszych sukcesów kreatywność, zdrowie, szczęście
%name Księga gościAnthony
Listen to you all the time, awesome music and love seeing traditional polish cloths and the great music videos. id love to visit Poland one day and where my family came from.
%name Księga gościjot
Słuchając Waszej muzyki przenoszę się do innego świata, zdala od zgiełku miasta i pośpiesznego trybu życia. Dajecie mi wytchnienie po ciężkim dniu, za co bardzo Wam dziękuję 🙂 dobra robota i oby tak dalej!
%name Księga gościPolka
Jesteście cudowni i świetni! Zakochałam się w Waszej muzyce! Polski folklor w naszym kraju nie ma się zbyt dobrze, dlatego cieszę się, że istnieją zespoły, które go popularyzują i to w tak smacznym i perfekcyjnym wydaniu.
Życzę wielu sukcesów i zaistnienia na szerszym rynku:):):) Pozdrowienia z Borów Tucholskich:)
%name Księga gościGrajek
Co tu dużo mówić, jak się słucha to aż ciary po plecach idą. Rewelacja. Poziom i wykonanie świetne.
%name Księga gościMichał
Cieszę się wielce, że Tradycja nie umiera. Piękna muzyka we wspaniałym, soczystym wykonaniu.
%name Księga gościadam
rewelacja cos pieknego
%name Księga gościTom
A jeszcze ta muzyka... ostatnio tańczyłem takie "melodie" z babcią jak miałem 4 lata... Miło się Was słucha... Super muzyka - muszę kupić płytkę 🙂
%name Księga gościfilip
swietna muzyka, juz dawnonie slyszalem czegos tak dobrego
%name Księga gościAdam
gratuluję, udało Wam sie połączyc piękno, tradycję i co tu ukrywać-wzruszenie.zupełnie przypadkowo usłyszalem Waszą muzyke i już jestem zakochany w niej, ale równiez filmiki są robione w sposób naprawde wspanialy.Mnie chwyta za serce i gardło.Ja urodziłem sie na kielecczyznie ponad 50 lat temu, wiec taka muzyka nie jest mi obca.
%name Księga gościIreneuKarolsz
21.04.2014 - 5:13 - Karol

Przeglądam listę koncertów i nie wierzę, że nie ma Mirca na liście :/ Mam nadzieję, że jest jakaś nadzieję, aby zobaczyć "Rokiczankę" w Mircu 🙂 (pow. Starachowicki, woj. Świętokrzyskie) Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Was na żywo 🙂
%name Księga gościZakochany
Zakochałem się w jednej z głównych wokalistek!
Świetne teledyski, muzyka jeszcze lepsza!
Mam nadzieję, że będę miał okazję zobaczyć was kiedyś na żywo, a co najważniejsza poznać wokalistkę 😀
Mateusz, 21.
%name Księga gościAdrianWawa
Bardzo fajny zespół:-) miło się słucha, cieszę się, że ktoś jeszcze daje nam tyle radości dla ucha 🙂 Paulina Wasak -piękny głos, niesamowita barwa, ciekawa tonacja i przepiękne wykonanie 🙂 jest śliczna i jeszcze tak pięknie śpiewa...pozdrawiam i dziękuję 🙂
%name Księga gościEryl
gra muzyka
%name Księga gościAmbroży
Granie!
%name Księga gościkuchar201
Witam !
Wiele ciepłych słów padło pod Państwa adresem , i ja też jestem pod wielkim wrażeniem.
Nie tylko warto, ale wręcz należy kultywować naszą tradycje twurczości ludowej.
W wielu krajach są dumni z folkloru , choćby Irlandia i artysta Michael Flateys ktury z folkloru Irlandzkiego stwożył prawdziwe szoł ( warto zobaczyć-polecam).
Ale nie o tym chcę pisać , W utwoże Lipka urzekł mnie głos wokalistki.
Jest naprawdę cudowny , mocny i o nie spotykanej barwie , jak go się słuch to ma się wrażenie jak by człowieka przeszywał .Chapeau bas dla Pani oraz dla całej grupy bo jako całość dajecie nowe oblicze Polskiej muzyce flklorystycznej , z podkreśleniem muzyce!
Trzymam kciuki i życzę dalszych sukcesów !!!
%name Księga gościJolka
Kochani to co robicie jest wspaniale.W tym roku bylam po raz pierwszy na spotkaniach, ale na pewno nie ostatni.Oby tak dalej.